Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nektek ez a lakás?...

Tetszik nektek ez a lakás? Laknátok itt a családdal?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 8. 15:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Lakás nem rossz,de a kilátás tényleg nem valami "király"
2011. nov. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Az erdős tapéta és a konyhapult kicsit gáz, de nem lehet rossz!

Persze a bérleti díj is elijeszt engem!

:)

2011. nov. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
76%

Tetszik, tetszik, de nem aludnék a hálószobában a tükrök miatt - hülye mánia, de a sminktükrömet is mindig lefordítom éjszakára, ezekkel mit kezdenék? :)

Egyébként tényleg szép, szívesen laknék benne, kivétel a háló.

2011. nov. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Hát, nem rossz, de azt nem gondoltam volna, hogy ez gazdagnegyedben van. Ezzel a tudattal többet várnék tőle. Minimum azt, hogy nagyobb legyen a konyha és szebb a kilátás. Bár, nem ismerem a szlovák viszonyokat, így csak a saját életkörülményeim szerint alkottam véleményt. Amolyan, "ha gazdag lennék, mit várnék egy lakástól" dolog szerint.

De mivel nem vagyok gazdag, így szívesen elfogadnám, ha megdobnának egy ilyen lakással :)

2011. nov. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Én laknék.24n
2011. nov. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Tetszik, hogy ilyen tágas. A berendezés egy kicsit régimódi, de azon lehet változtatni.
2011. nov. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Laknék... a lakás felosztása tetszik. Bár a berendezést egy az egyben lecserélném. Nekem kicsit régies, és az ennyire barna központú lakószobákat egyáltalán nem szeretem-nem mintha a csicsásakat igen, de szeretem, ha van a berendezésben egy-két dominánsabb, élénkebb szín (pl. most a korall vagy málnaszín és vízkék a nagy kedvenc színkombinációk terén nálam... persze ezek vegyítve pl. krémszínnel, feketével stb.)... ja, és azokban a fürdőszobákban, ahol nem hideg színek vannak, rosszul vagyok :D.
2011. nov. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
tetszik. simán...
2011. nov. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Ha én vennék lakást azt már inkább kertesház lenne. Egyébként nem roossz:) Mondjuk 3unknak kicsit nagy. De mivel szeretnénk 2 gyereket(1 van eddig) igy lehet h jó lenne:) (Állomlakásunk:mindenkinek egy háló,nappali és amerikai konyha. JA és 2 wc:))
2011. nov. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik, bár a fürdő szerintem kicsi
2011. nov. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!