Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg, hogy pozitiv...

Hogy mondjam meg, hogy pozitiv lett a teszt? Drágám, van egy rossz hirem? .

Figyelt kérdés
A férjemmel van egy közös kisfiunk, meg neki egy lánya. Ő nem igazán akart még egy gyereket! Ma reggel csináltam egy tesztet,ami pozitiv lett. Én örülök neki, de a páromnak valahogy jól kéne kommunikálnom, hogy Ő is tudjon örülni.. Várok ötleteket
2011. nov. 9. 08:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Én nem így mondanám, hogy van egy rossz hírem!!! Hanem, hogy valamit meg kellene beszélni, ami az egész család életét megváltoztatja, és hogy fontos döntést kellene hoznotok, mert ezen a jelenleg "apróságon" nagyon sok múlhat, öröm-bánat, jelen-jövő... :))
2011. nov. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Én sem gondoltam komolyan, hogy rossz hirnek kéne titulálni, csak nagyon félek a reakciójától... A válaszod viszont tetszik, köszönöm
2011. nov. 9. 08:51
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Szeretnétek vagy sem kisbabát szerintem akkor se kellene rossz hírként közölni a dolgot. Inkább közölném tényként. Ahogy az első írta: Drágám! Valamit meg kellene beszélnünk.
2011. nov. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
NINCS HOSSZÚ I BETŰM,NEM HELYTELENÜL IROK...:))
2011. nov. 9. 08:52
 5/26 anonim ***** válasza:
67%

Én azért szeretnék gratulálni a babához és remélem a férjed is örülni fog neki!! :) Boldog babavárást!


Első voltam :)

2011. nov. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
62%

Gratulálok én is! :)

Én szerintem vennék egy kiscipőt és odaadnám neki :)

2011. nov. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
59%
Tudtok mindent biztosítani 3 gyerek számára? Mert 3 gyereket kell útnaqk indítani, lehet, hogy a férjed nem hiába nem akart még egy gyereket. Így tényleg rossz hír lehet, én soha nem tennék ilyet, gyerket vállalni, ha az apja egyértelműen nem akarja. A mai világban a 3 sokaknak sok...
2011. nov. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
24%
van egy jo hirem dragam vegre sikerult teherbe esnem bar te nem akartad, de hat ilyen az elet nem mindig az van amit te akarsz..
2011. nov. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem ez egy csodálatos dolog!

Mond el neki bátran, hogy baba lesz!

Vegyél kis cipőt esetleg... vagy mond azt, hogy

Drágám kisbabánk lesz!

Határozottan!

Sok boldogságot!

2011. nov. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
66%

Azt hiszem, szinte mindegy, hogyan mondod, ha neki megvan a véleménye róla. Tudja, hogy akarsz még egy gyereket? Beszéltetek erről?


Közös döntés kell, hogy legyen a gyerekvállalás. Ne csak a saját örömödet nézd, legyáél tekintettel arra is, hogy ő nem igazán akarta. Gyakorlatilag mindegy, hogy mondod neki, nem a közlés módja marad meg benne, hanem maga az információ.

Azért remélem, végül nem lesz belőle nézeteltérés :)

Sok sikert!

2011. nov. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!