Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyenge pozi terhes teszt és...

Gyenge pozi terhes teszt és pár perc múlva eltűnt a 2. vonal. Rossz a teszt?

Figyelt kérdés
Menzesz 4. napján ma reggel csináltam (10-es vaterás),mert furcsán vérzek és puffadt a hasam.Az ovulációs tesztek pozitívak.Mi lehet ez?Köszönöm előre is a válaszokat!
2011. júl. 16. 08:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elképzelhető,hogy rossz. Mennyire voltak az ovuk erősek? Nekem nagyon erős volt a tesztcsík! De ha meg is van, meg a tesztről is eltűnt a csík, akkor sajnos nem hiszem,hogy baba van!
2011. júl. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Én is így gondoltam.Az ovu tesztek egyforma erősek.Lehet most lesz ovum?Nem hiszem,mert az mindig a 15. napon volt eddig.
2011. júl. 16. 08:39
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom akkor miért olyan az ovuteszt. De barátnőm is csinált,amikor babás lett és neki is jóval-jóval erősebb lett a 2. csík!

Várj két napot és reggeliből csinálj egy tesztet!

2011. júl. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezek a vaterás tesztek most nekem is össze-vissza jeleztek,reggel nega volt délelőtt már pozi,utána két napig megint nega,utána két nagyon halvány ami később eltünt,aztán megint pozi,szóval nekem nem jött be ez a teszt.
2011. júl. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mármint a terhes tesztre gondolsz?Hát lehet igazad van,mert már én is gyanakszom,bár az ovu tesztekkel eddig nem volt bajom,de az mindig negatív volt, ha nem volt peteérésem és jóstesztként sem volt pozi,úgyhogy nem értem.
2011. júl. 16. 10:08
 6/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok,igen a terhes tesztre gondoltam,régebben nekem sem volt vele bajom,de ez a mostani rendelés valahogy nem vált be.Én végül vettem egy gabrielt a gyógyszertárban ami pozi lett.


7hkm

2011. júl. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon gratulálok!Boldog babavárást!Sajnos én kétlem,hogy terhes lennék,de azért reménykedem!Most megint megnéztem a reggeli tesztet és megint ott van a 2. vonal nagyon halványan,bár lehet szellemcsík inkább.
2011. júl. 16. 10:17
 8/12 anonim ***** válasza:
Csinálj egy másfajta tesztet te is mert ha terhes vagy nem jó ha vérzel!
2011. júl. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Köszi a jó kivánságokat!
2011. júl. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Majd reggel csinálok másikat,de az csak 25-s!Köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 16. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!