Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nem utálja a szülina...

A barátom nem utálja a szülinapokat a sajátját a legjobban, adjak neki valamit vagy csak felköszöntsem?

Figyelt kérdés
36 éves lesz
2011. nov. 9. 08:37
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsi félre irtam, szóval nagyon utálja
2011. nov. 9. 08:38
 2/8 anonim ***** válasza:
Még ha utálja is, akkor is egy kis apróságot adhatsz neki, de ne vidd túlzásba. Ez az első szülinapja, amióta együtt vagytok?
2011. nov. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha utálja, akkor szerintem mindenképp valami funkcionális, hasznos dolgot adj neki (pl. elfogyott a parfümje, akkor azt), semmiképp se kerüljön sokba, nem baj, ha nem valami romantikus dolog, és ne csinálj belőle felhajtást. Szóval, csak add neki oda valamikor a napi rutin közben, hogy "láttam hogy elfogyott a ...-od, tessék, boldog születésnapot!". Aztán csináljátok, amit amúgyis szoktatok. Így meg is emlékezel a dologról, és talán őt se hozod kellemetlen szituba.
2011. nov. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én párom is utálja a szülinapját, de az ajándékokat nagyon szereti. Mégha azt mondja is, h ne vegyél semmit, akkor is csalódna.
2011. nov. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
..vagy hívd meg egy gertyafényes vacsorára, ha a születésnapját nem is, de a pocakját biztos szereti :))
2011. nov. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Akkor már tudom mit fogok neki adni:) Nem ez az első szülinapja, előzőleg nem tudtam felköszönteni rendesen, távkapcsolat volt eddig, meg állandóan hangozatatja hogy mennyire nem szereti és nekem ez annyira rosszul esik:( oké hogy öregszik az ember de egy évben egy nap csak az ővé....na mind1:)
2011. nov. 9. 09:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Próbáld valami szexuális jellegű dologgal felköszönteni, az ő ízléséhez igazítva. Azért megnézném azt a pasit, aki elé odaáll a párja szexi fehérneműben, hogy "boldog szülinapot!", az elzavarná ilyenkor, mondván nem szereti megünnepelni :)

Lehet, hogy mostantól rákapna a szülinapokra, szerintem próbáld ki!

2011. nov. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én se szeretem:D De azért nem utálom.
2011. nov. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!