Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felköszöntsem/felköszönthetem...

Felköszöntsem/felköszönthetem még anyák napja alkalmából?

Figyelt kérdés
Ez egy nagyon bonyolult történet.Négy éve együtt voltam a fiával egy hetet,majd a szakításra rá félévre félévet!Ez idő alatt nagyok sok vitám volt az "anyósommal" de volt olyan is hogy leültünk és remekül elbeszélgettünk.Mielőtt vége lett a kapcsolatnak majd nem lett egy babánk is a volt párommal aki sajnos 12.hétben elment.Miután szakítottunk barátok maradtunk és teljesen úgy viselkedtünk egészen idén áprilisig mint akik együtt vannak.Ezt úgy értem hogy sülve-főve együtt voltunk és szexeltünk.Az anyukájával közben nagyon "összebarátkoztam".Ha kórházba volt mindig bementem hozzá beszélgetni,és mindig a menyének mutatott be a szobatársainak(persze csak ha nem volt ott a volt párom akkor nem merte).Ő nagyon reménykedett abba hogy egyszer újra össze jövünk mert a fiának nagyon nehéz természete van és ezt ő is tudja,és hogy én mégis mellette állok mindig és szeretem.Mikor mentem fel a volt páromékhoz mindig kijött elém és két puszival köszöntünk,sokszor leültünk tíz percre beszélgetni és egy óra vagy több lett belőle.De arra is volt nagy ritkán példa hogy csak úgy megbeszéltük és mikor senki nem volt otthon csak ő nagyokat beszélgetünk,kivesézünk mindent,az itthoni dolgaimat,az ő dolgait,barát témákat,szerelmet,még ő is mesélt a régi szerelméről és a családjáról,tesóiról,anyukájáról,és a páromról milyen volt mikor pici volt és miket csinált régen.Most április közepén vége lett a nagy barátságnak is a volt párommal mert már így is sok volt a vita.A baj az volt hogy én még mindig többet éreztem iránta,és akartam kicsikarni tőle,és hát a természete,én meg elég nagyszájú lány vagyok és hát nem tűrtem és kötekedtem veszekedtem.De a harag rá egy hétre elmúlt és néha beszélünk a sráccal.Még vita előtt megbeszéltem az anyukájával hogy lemegyek a hozzá a kórházba idén is.Meg is beszéltük hogy lemegyek,azt mondta akkor mehetek amikor szeretnék ő xx ideig lesz bent.Két éve mindig mondtam neki hogy boldog anyák napját.Azért még is csak ő szülte és nevelte fel a szerelmemet.(nem tegezem).Úgy szeretem mintha a második anyukám lenne.Idén még mondhatom neki hogy boldog anyák napját?!Vagy azt már nagyon nem illene?!
2010. máj. 2. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mondhatod!:)
2010. máj. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is mondhatod, biztos nagyon jól esne neki :)
2010. máj. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, ezt máshogyan látom. Anyósomat én is nagyonszeretem de nem köszöntöm fel, a férjem a fia igen. Ő köszönti fel anyák napja alkalmából
2010. máj. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az hogy ajándék az már szerintem is túl sok!Szál virág talán nem annyira de azt kórházba nem szabad bevinni!Csak annyira gondoltam tényleg(eddig se kapott ajándékot)hogy annyit mondok Boldog anyák napját köszönésnél a két puszi mellé!:)
2010. máj. 2. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!