Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisebbségieket küldött a...

Kisebbségieket küldött a lakásomba. Ezek után ne legyek rá mérges?

Figyelt kérdés
Az apukám unokatestvéréről van szó. Ma becsengetett hozzá egy c*gány (lepukkant kocsival, korom fekete volt, beszélni alig tudott értelmesen) és érdeklődött van-e náluk valami antik cucc: ékszer, festmény, porcelán stb. Erre mondta hogy nincs, de nálunk van és megmondta a házunk címét meg a nevünket. Be is csengetett hozzánk, hogy szeretne bejönni szétnézni lakásba, hátha talál olyat ami érdekli. Normális?
2011. nov. 9. 17:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Barom
2011. nov. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális.
2011. nov. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Mondjuk 4-5 évvel ezelőtt volt ilyesmink, de az nem is a mi házunkban volt hanem a nagyi Békés megyei házába, de akkoris...2-en lakunk a nagyimmal, nem hiányzik hogy ilyeneknek tippet adjon. Mondtam neki miután elküldtem a pasast (csak hebegtem-habogtam hogy mit mondjak) hogy ilyet többször ne csináljon, nem hiányzik hogy ilyen alakoknak tippet adjon. Erre azt mondja: "Nem szabad ilyen gyanakvónak lenni, ha így éled majd le az életed hogy ennyire nem bízol senkiben, rossz életed lesz"


21/L

2011. nov. 9. 17:49
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos szerethet benneteket...
2011. nov. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%

Nincs ezzel semmi gond!!


:)


De az azért elgondolkodtató, hogy neki van miből VÁSÁROLNIA !!


Plusz még kocsit is képes fenntartani :D

2011. nov. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Azt mondja csak segíteni akart, és ha beengedtem volna, ő is bejött volna vele. Hát az agyam eldobom annyira mérges vagyok...


Jaj nagyon mondogatta a hapsi hogy van most nála bőven pénz.

2011. nov. 9. 17:53
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezek után én mondjuk picit jobban odafigyelnék, mert ha az ilyenek szagot kapnak, és nem kapják meg, amit akarnak, nehogy erőszakkal próbálják elérni..

Véletlenül sem beijeszteni próbállak, csak elég sok ilyen van a városban nálunk is.. :(

Az Apud unokatestvérének meg mondd meg, hogy bízol emberekben, akik adtak rá okot, hogy bízhass bennük. Csak úgy mindenkinek ez nem jár ki. Nézzen híradót...

2011. nov. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha van is antik holmitok, akkor se egy cigánynak adjátok el, mert elhiheted, hogy a töredékét adja csak, a másik fele, hogy be se engedném a házba. A rokonod pedig gondolkodhatna, cím és név kiadás, meg elmondja, hogy nálatok mi van?
2011. nov. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Meg egyszerűen nem tudtam mit mondjak:

Először azt mondtam nincs nálunk ilyesmi. Akkor visszakérdezett, hogy MÁR nincs mert el lett adva, vagy nem eladó?

Na most erre mit mondjak? Ha azt mondom hogy igen el lett adva, akkor arra jönne rá, hogy tuti kaptunk érte valamennyi pénzt. Ha azt mondom nem eladó, akkor meg arra jön rá hogy van nálunk ilyesmi. Tényleg nem tudtam mit mondani. Csak azt hajtogattam hogy nincs. Erre mondja hogy XY azt mondta hogy van nálunk ilyesmi cucc. Áhhh és ráadásul tényleg nincs ilyen nálunk!

2011. nov. 9. 18:05
 10/15 anonim ***** válasza:
16%

túlreagálod... ennyi lenne a dolog:

cigány pasas: ugy hallottam xy ontol h van antik butor eladó.

Te: rosszul tudja... nekünk nincs ilyesmink... nemis volt. viszlát!


ennyi lenne a dolog....

2011. nov. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!