Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nemszokásos kérdés amin...

Egy nemszokásos kérdés amin én nem tudok mit tenni, akkor amikor a bátyám idehozza a barátnőjét a lakásomba anyám engedélye nélkül és az anyám neveli a gyerekét és a háta mögött:Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
A lakás az enyém, de anyám a haszonélvező. tehát neki lehetne csak engedélye nem?
2011. aug. 7. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
A lakásban csak a haszonélvező engedélyével lakhat még a tulajdonos is.Ez a jogi része.A másik, hogy anyud nem akarja utcára tenni a fiát, és az unokáját. Itt bármit is tenni csak anyukádnak van joga, neked nincs.
2011. aug. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ez nem lakik itt (barátnője)csak éjszakára felhozza.amit anyám nem engedett meg, mivel ez nem átjáróház.
2011. aug. 7. 21:04
 3/10 A kérdező kommentje:
én nekem sem engedi meg hogy a barátomat fehozzamXD
2011. aug. 7. 21:05
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Én konkrétan nem értem a kérdést
2011. aug. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én sem
2011. aug. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
az a kérdés, hogy nemkívánatos vendég alszik itt a mi lakásunkban, és anyám ezt nem engedi.De a bátyám ennek ellenére is idehozza, eteti.Sőt a pipere dolgainkhoz is hozzányúl.stb.érthető?
2011. aug. 8. 17:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, így már érthető. Hát tüntessétek el. Ha kell a bátyádat is
2011. aug. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
na ja ha a bátyádat nem is kell kidobni, aki engedély nélkül nyúl más holmijához ne haragudj meg a kijelentésért de az bunkó.itt túl sokat nem tehetsz. úgy néz ki hogy ezt neked végig kell nézned.
2011. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bátyád viszi a barátnőd és anyu nem engedte meg akkor csináld azt amit az én bátyám mikor egy kiskutyát vittem haza mikor anyu dolgozott (apum megengedte mellesleg) írt egy smst anyunak meg felhivott engem ordibálva hogy mit képzelek stb stb stb.


Magyarán ha nem engedi és nem is szívleli a hölgyet akkor szólj neki, hogy tudjon róla.Azt repülni fog a barátnő meg esz ordibálás bátyáddal hogy képzeli

2011. aug. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Tud róla...de nem csinál semmit, pedig már megtiltotta neki, ráadásul ez az én lakásom.A romlott ételt otthagyják a tűzhelyen, már áll rajta a penész vagy mi az a fehér habos dolog, de ők csinálták én nem foglalkozom vele, nem mosogatok nem takarítok utánuk. Még a szobát sem porszívózom ki ahova beviszi a csajt! Na ehhez mit szóltok?

Igazam van?

2011. aug. 11. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!