Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a családdal?

Mit csináljak a családdal?

Figyelt kérdés
apám állandóan azt hajtogatja hogy anyám megcsalja. nem tudom hogy megcsalja-e de szerintem is anyám kicsit elvan tévedve a szülő fogalomról. az igaz hogy törődik velünk de szerintem BORZALMAS hogy egy 40 éves nő minden pénteken bulizni megy olyan helyekre ahová a báttyám jár.. szórakozóhelyekre, pub-okba . egyszer halottam ahogy arról beszél apám anyámmal hogy apám elfogadja hogy egyszer megcsalta de ne legyen iylen többet anyám meg szó nélkül kisétált szóval nem tudom hogy kajak megcsalta. és ezért apám beleőrül. eddig is hülye volt de mst borzalmas. tör-zúz, ordibál, és jeleneteket rendez. 14/L ja és amúgy e miatt én is tökre kivagyok azért nem depis vagyok de szomorúvá tesz :(
2011. nov. 9. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Szegényke! Nagyon sajnálom ami veled történik, de úgy látom, hogy már vagy annyira felnőtt, hogy megérted, és jól kezeled a dolgokat. Fontos tudnod, hogy anyukád amit csinál, azt valamiért csinálja. Valami nincs rendben a lelkében, és ezt próbálja kompenzálni a dolgaival, ha tudsz, beszélj vele erről. Apukád próbáld támogatni, neki nagyon rossz lehet, fogjatok össze, és derítsétek ki, hogy mi a gond anyuval, miért viselkedik igy, hátha ki tudtok találni valamit.
2011. nov. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!