Jogosan haragszik?

Figyelt kérdés

A férjem nem tudott belépni a lánya (előző házasságából) e-naplójába és megkért, hogy írjak az e-mail címéről egy levelet az iskolának, hogy segítsenek a felhasználónévvel, jelszóval. A levél szövege úgy indult, hogy "Lányom, XY, a blabla évfolyam tanulója..."

Majd a végén figyelmetlenségből/rutinból a saját nevemet írtam az aláíráshoz. (Sok e-mailt írok naponta és megszoktam, hogy az "üdvözlettel" után aláírok.)


Visszaírtak, hogy tudtukkal csak egy anyja van a lánynak és nem egyezik a név, de akkor egyeztessék az adatokat.

A férjem baromi pipa lett. Mondtam, hogy írjon vissza és egyszerűen írja le, hogy engem kért meg, én meg figyelmetlen voltam.


Már két napja morog emiatt. Tényleg elnéztem az aláírást, de nem hiszem, hogy ekkora gond lenne ez...


2011. nov. 10. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Figyelmetlen voltál, no de nem követtél el helyrehozhatatlan hibát.

Az egy dolog, hogy kiakadt amikor megtudta, de két napig ezen rágódni......

Kérdezd meg tőle a következő beszólásánál, hogy előfordult-e már vele, hogy valami nem úgy sikerült ahogy tervezte.

2011. nov. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát legközelebb írjon ő e-mailt. Bolhából elefántot...
2011. nov. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én jót mosolyogtam rajta:) És ezzel el is van intézve!

Sajnálatos, hogy emiatt "morog", és a kérdés csak az, hogy egy tényleg komoly helyzetben már harapna is???

Nem irigyellek...

2011. nov. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tévedni emberi dolog. (Mondta a sündisznó és lemászott a drótkeféről)Szerintem ez azért nem egy helyrehozhatatlan hiba.
2011. nov. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jogosan haragszik.Én is biztos véletlenül a saját nevem írtam volna alá!
2011. nov. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezek a tipikus felesleges feszültségek :)

Elírtad, elrontottad, van ilyen, bárkivel megesik.

És persze semmi sem változik tőle, ha a férjed tovább puffog, szóval pont semmi értelme...

2011. nov. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem haragszik jogosan.

Amúgy meg te tettél neki szívességet, akkor nehogy már ő legyen kiakadva.

Én megmondanám neki, hogy akkor máskor írja meg ő az e-mailt, ha annyira fontos.

És 2 napig morogni egy ilyen piszlicsáré dolgon...erre inkább nem mondok semmit.

L/24

2011. nov. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!