Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan haragszik rám a...

Jogosan haragszik rám a felesége? Ki hibázott, a férj, a feleség, vagy én? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Van egy nálam 18 évvel idősebb nős, 3gyerekes pasi. Megismerkedtünk és az elején vonzalom is volt köztünk, de hamar elmúlt. Inkább csak lángolás volt. Szex egyszer volt, lehet hülyén hangzik, de nem ment. Viszont tök jó barátok lettünk és mély érzelmi és lelki kapcsolatba kerültünk. Csók, simogatás, szex nincs köztünk, ezt ő úgy oldja meg hogy fizet érte különböző nőknek, de belém szerelmes. Sokan úgy sejtik, hogy a szeretője vagyok, ami nagyban akadályoz az életben. Közéjük tartozik a felesége is. Nagyjából mindenki annyit lát az egészből, hogy van egy elhülyült pasi, meg vagyok én a fiatal nagymellű csaj és a lepukkant,depressziós feleség. Nyilván nem kell sok a plelykához,ha összevetnek a feleségével: csinosabb vagyok,színesebb, vagányabb a felesége meg csúnyácska, önbizalomhiányos, életunt, és ezernyi egészségügyi baja van. De az önbizalomhiányát emelném ki. Semmit nem tesz magáért sem a pasiért, a pasi nekem elmondta hogy 10 éve csalja és még az esküvőn is megcsalta a koszorúslánnyal. Ritkán kiderülnek ezek a dolgok aztán a nő mintha mi sem történt volna. (A nő nem ad eléggé magára, egy pózba hajlandó - hagyományosba satöbbi.) Mindegy. És akkor ez a nő széttúrta a férje telefonját, dokumentumait mindenét és megtalálta az Msn-ezéseinket, sms-inket amiben semmi olyan nem volt, tekintve, hogy nincsen köztünk szex. Erre nekem áll, hogy kivagyok én, meg a férjének, hogy az miért pénzel (haha a legjobb vicc, soha nem vett nekem semmit, csak egyegyszelet csokit, szó sincs pénzről, sem kitartott szeretőről.)meg minden hülyeséggel, hogy majd 40 évesen nézzem meg magam kövéren. És mindenféle rossz színben feltüntett, pedig nem engem kellene piszkálni, hiszen nem én vagyok a férje szeretője, hanem az a 10 akikhez házhoz megy. Meg nem én vagyok az, aki három gyereket csináltattam magamnak, úgy hogy már tudatában voltam 10 év alatt annak hogy a férjem ciklikusan megcsal. Úgy gondolom, attól hogy barátiba vagyunk a férjével, nem kellene hogy összedőljön a világ, azt meg végképp nem hogy az összes haragját az én nyakamba zúdítsa, meg a sztereotíp gondolkodását. Persze nekem is ciki, hogy az egész környezetem azt gondolja, hogy szeretőcske vagyok. Nem tudom ki hibázott, vagy inkább hogy ki mennyit ebben, hogy ez idáig fajult. A nő megfenyegetett hogy beárul a szüleimnél. Persze kérdezhető, hogy miért barátkozom egy ilyen férfival, aki ennyire nem tiszteli a feleségét, de a szexuális étvágya csak egy pici része a személyiségének, amin nem változtathat és én nem ezért kedvelem a társaságát.
2011. márc. 17. 17:32
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Fúú, isten ments az ilyen kis k.rváktól, mint te vagy... !!! A legrosszabb fajta, amit csak el lehet képzelni.

Egyébként elárulok egy nagy titkot: te is leszel öreg, beteges, még lehet, hogy depressziós is. Azt kívánom, hogy a férjed csak fele ilyen "elhülyült" legyen, mint ez, majd meglátjuk, hogy akkor hogy nyilatkozol.

Tudod, én hiszek a sorsszerűségben, mindenki ugyanazt kapja az életben, amit ad...

2011. márc. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Épp ez az én nem vagyok K:VA! Egyszer próbáltuk meg a szexet, de nem ment mert nem állt fel neki és kicsi volt és nem találta, hova kell tenni. Akivel félremegy azok a magukat hirdető K-k? Már barátkozni sem lehet??
2011. márc. 17. 17:42
 3/38 A kérdező kommentje:
Itt az a kérdés, hogy a lelki, baráti kapcsolat is megcsalás? És miért hibáztat engem, mikor pont én vagyok az, akivel nem fekszik le. És kb 50 nővel csalta már meg. Mindent az én nyakamba var!
2011. márc. 17. 17:44
 4/38 anonim ***** válasza:
85%

Mi lenne, ha elmondanád a feleségnek, hogy te csak jóbarát vagy, és szigorúan no szex. Nem tudom titokban találkoztok-e, de esetleg ha felajánlod a feleségnek, hogy nyugodtan ott lehet bármelyik találkozótokon, vagy h például nem csak kettesben lennétek ha találkoznátok, vagy mondjuk ha neked lenne barátod (persze tudom, ez nem kívánságra történik), az azért nagyban segítené azt, hogy ne szeretőnek lásson. Én például tutira ki lennék akadva, ha a férjem egy nővel találkozgatna a hátam mögött, míg ha kettesben van valamelyik közös barátnőnkkel, vagy neki egy régi lánybarátjával, úgy hogy szól előre, vagy utólag legalább, abban semmi kivetnivalót nem látok. És igaz ez fordítva is.

Persze úgy nehéz elnyerni valaki bizalmát, hogy rendszeresen csalják, de arról meg nem te tehetsz...

2011. márc. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de végtelenül primitív vagy!

"Megpróbáltátok" a szexet... Ez azt jelenti, hogy volt rá hajlandóságotok. Az teljesen mindegy, hogy nem jött össze.

Képzeld csak el, ha megtudnád, hogy a kedves férjed egy fiatal leányzóval találkozgat, akivel -nem mellesleg- már sikerült intimebb kapcsolatba kerülnie... Mit tennél? Hátba veregetnéd a párodat és a lányt, hogy "Hurrá, ügyesek vagytok, csak így tovább!" ? Ugye, hogy nem!

Ezeken gondolkozz el, utána játszd a sértett felet!


(Megjegyzem, írtam mindezt úgy, hogy volt kapcsolatom foglalt férfival... De tudtam, hol a helyem és biztos voltam/vagyok benne, hogy mindezt még visszakapom az élettől. Annak ellenére is, hogy tulajdonképpen nem ártottam vele senkinek, talán csak magamnak.)

2011. márc. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Én is félek, hogy visszakapom az élettől. A nő a mi dolgunkról nem tud, de ez kb 2 éve volt. SZóval nem tegnap.

De egy kicsit sztereotíp. Az foglalkoztat mennyi az én felelősségem, vagy hogy ki tehet a leginkább erről: én, a nő vagy a férj.

2011. márc. 17. 17:53
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

"még az esküvőn is megcsalta a koszorúslánnyal"

Azta! Ezzel a pasival hogy van lelki kapcsolatod? Hisz nincs is neki olyanja!

2011. márc. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

17:42

Te az Feleseget mindennek elmondtad, de tapasztaltad azt, hogy a ffi mar nem kepes a szexre, hiszen sikertelen volt a probalkozasa.

Keress korban hozzad illo baratot, es nem feltetlen kell egy nos es 3 gyermekes Edesapaval baratkoznod.

En sem turnem, ha a parom "eljarogatna", s nem feltetlenul kell egy felesegnek ugy kineznie, mint egy starnak, de ez nem Rad tartozik!

A felesegnek igaza van! Ebben a korban es jelen esetben gondolom, hogy mas miatt is aggodik, az pedig a kozos otthon pl., a kozos szerzemeny, ugyhogy szegyellje magat a kedves baratod, vagy Veled miert nem ment, Te is elvagy hizva es apolatlan vagy?

Hagyd beken azt a csaladot! A baratodat pedig kuld el egy orvoshoz!

2011. márc. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

már meg se haragudj, de nem akarnád-E, hogy az egészet a feleségére kend?????!!!!


hát, márpedig rib@nc vagy, "egyszer megpróbáltuk", de nem sikerült, mert nem állt fel? (lehet mégse vagy olyan szexis mint előadod?) ebben tisztán és világosan leírtad, hogy te is benne voltál a témában, ha felállt volna akkor meg is dug.ott volna, tehát te olyan férfivel akartál szexuális kapcsolatot létesíteni akinek felesége van, ezért vagy rib@nc, ÓCSKA RIB@NC meg azért vagy, mert képes vagy így beszélni egy másik emberről, sakkor mi ha egészségügyi baja van sok?

Miért csináltatott 3 gyereket magának? nem magának csináltatta, ahhoz is kettő kell, disznótor nem erőszak, megnéznélek téged is 3 kölök után. Az meg végképp nem a te dolgod, hogy eddig mit nézett el és mit nem a férjének, egyelőre az ő férje.


Mitől lennél te ártatlan, attól ha hagynád azt a pasast a fenébe, ha tudod, hogy mindenki azt hiszi, hogy a szeretője vagy, s ez zavar, akkor miért nem szakítod meg a lelki kapcsolatod vele?

2011. márc. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Egy tisztességes,önmagát becsülő nő semmilyen kapcsolatot nem kezd és nem tart fenn nős,családos férfivel!

Akkor sem,ha tudja,hogy a pasas csalja a feleségét,és hivatásosokhoz is jár. Téged sem tart náluk különbnek. Arról nem is beszélve,hogy bármilyen betegséget elkaphattál volna tőle.

Az nem rád tartozik,hogy a feleség mit miért tűr el a férjétől. Az sem,hogy mennyire törődik magával. Ha a férje már az esküvőjükön megcsalta,akkor lehetne a felesége a legszebb bombázó,akkor is csalná.

Ebben a történetben te és a pasas az egyedüli hibás.

Okosabb lenne,ha megszakítanád a vele való állítólagos "barátságot."

A feleségnek magyarázkodni fölösleges,mert úgy sem hinne neked,és igaza is lenne.

2011. márc. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!