Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen apró ajándékokat...

Milyen apró ajándékokat tudnátok javasolni adventi naptár készítéséhez?

Figyelt kérdés
Drága páromnak csinálok idén kedveskedésképpen. Lehet benne néhány férfias apróság is. Előre is köszi az ötleteket!
2011. nov. 10. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
péniszgyűrű
2011. nov. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az jutott eszembe, hogy lehetne olyan, amelyikbe "kívánságkártyákat" teszel. Pl.: "Ma Te döntheted el, mit főzzek." stb.
2011. nov. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Hűha, megfogtál... Férfias apróságok....

autóillatosító, mini parfüm (nem tudom, milyen kozmetikumokat használ, nálunk pl fogy az arcszesz is, a spray is, a tusfürdők is), a csoki, a cukor, a gumicukor, a finom kávék, ezekkel lehet megfogni az embert.


Remélem volt köztük valami használható :)

2011. nov. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

semmiképpen ne vegyél olyat ami hétköznapi pl. tusfürdő, mert abban semmi izgi nincs



férfiasnak épp nem mondanám a csokit sem


ha nagyon nagy meglepetést akarsz és azt szeretnéd, hogy izgatottan várja a napokat, és kíváncsi legyen, hogy mi fog következni akkor nagyon ütős dolgot kell kitalálnod

2011. nov. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem akarom elvenni a kedved, de nehogy úgy járj, hogy készülődsz, aztán a párod nem is várja, szereti a Karácsonyt!
2011. nov. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha megölnek sem értem, miért kellett lepontozni azokat, akik a kérdésre válaszoltak... ;)
2011. nov. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sztem lehet a csoki férfias...az én párom megőrült a chilis csokitól! Imádja! :D

De az ádventi naptár lényege, h apróságok legyenek benne...mégsem kaphat 24 napon keresztül kozmetikumot...

Én is épp nagy naptár készitésben vagyok, s arra gondoltam,h mindegyikbe teszek egy apró csokit (nekem szerencsém van, imádja az édeset),de mindegyik csoki más fajta lesz, mellé pedig egy cédulát, amire minden nap másik mondat lesz ráirva, hogy miért is szeretm....már csak össze kell gyűjteni a 24 indokot XD...

2011. nov. 19. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!