Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 3 éve vagyunk együtt a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, és szeretném megkérni a kezét, azon a napon naptár szerint, mikor megismertük egymást. Én 23 vagyok ő 21. Szerintetek milyen gyűrűt kellene választanom?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%

Eljegyzési gyűrű: általában köves, de nem muszáj. Ezzel kéred meg a kezét. Ilyen csak a lánynak van.

Karikagyűrű: együtt választjátok ki, miután megkérted.

A lány mindkettőt ugyanazon az ujján hordja.

2010. szept. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nézz körül az ékszeres dobozában, hogy kiderüljön milyet szeret. Ha azt akarod, hogy biztosan szívesen hordja a kérőgyűrűt, nem mindegy, hogy arany, fehérarany, ezüst, stb. Én pl. örültem, hogy fehérarany köveset kaptam, a sima aranyat utálom! És az eljegyzési gyűrűnknél is sikerült meggyőznöm a páromat, hogy ne sima arany legyen, hanem a fehér és a sárga kombinációja.


Hát nem egyszerű a dolgod, mert a méretet is el kell találni! A férjem elcsente az egyik gyűrűmet, és lemérette, és akkorát kaptam, de még így sem lett jó a gyűrűs ujjamra, csak a középsőre.


Sok sikert!:)

2010. szept. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%

Lánykéréshez elég lesz egy gyémántgyűrű,borsószem nagyságú kővel.Ez kissé kommersz manapság mert a nők másról sem álmodnak mint gyémántról.Tizenkettő egy tucat,de lánykéréshez megteszi,ékszerüzletben kiválasztod,mint a sorozatgyártmány egy darabját.


Viszont a karikagyűrűnek egyedinek kell lennie.Ötvössel készíttesd el,pl.: 48 karátos arany foglalatban,cirkon és smaragd berakás a karikán,és a tetején kék zafír között egy tökéletesre csiszolt tűzopál kő.Ez persze csak egy példa,a fantáziádra van bízva.A lényeg hogy ne sorozatgyártmány legyen,hiszen a menyasszonyod is egyedi,és megismételhetetlen lény.

2010. szept. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

van fogalmad arról, Utolsó, hgoy mennyibe kerül az, amit javasolsz? nekem egy sima cirkóniás köves gyűrűm van eljegyzési gyűrűnek, és tökéletesen megfelel, igy is 21 ezer volt. A karikagyűrűm is hétköznapi, van benne egy 10 ezret érő apró gyémánt, és így volt kettőnké 145 ezer!


Kérdező: nem láttál még romantikus filmet? nem hiszem el, hogy azokból a filmekből nem jön át, hogy mik a szokások :O

2010. szept. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"van fogalmad arról, Utolsó, hgoy mennyibe kerül az, amit javasolsz?"


honnan tudod hogy nem egy sikeres vállalkozó vagy cégtulajdonos akinek ez természetes...


egyébként a nők elolvadnak akármilyen gyűrűt is kapnak. a helyszin a lényeg meg az egész hangulat.

2010. szept. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Sokat segítettetek!

Még1szer köszi!

2010. szept. 29. 13:40
 7/12 anonim ***** válasza:
ha szeret akkor mindegy milyen gyűrűvel jegyzed el..úgyis végtelenül boldog lesz ;)
2010. szept. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen ez így van!

Egyébként nagyon szeret és én is Őt! Tudom azt is, hogy legnagyobb álma, hogy megkérjem a kezét:)

2010. szept. 30. 23:30
 9/12 anonim ***** válasza:

Leírom, hogy Én, mint Nő milyennek örülnék. [link]

szerintem gyönyörű...


Ezzel letérdelsz, és megkéred a kezét.

A karikagyűrűt célszerű közösen választani.

Egyrészt ami neked tetszik az neki nem és fordítva, ami neked kényelmes neki nem... Sok szempont.

2010. okt. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen tényleg nagyon-nagyon szép! hol találtad egyébként, mert lehet most bogarat ültettél a fülembe e gyűrűvel kapcsolatban:-)
2010. okt. 5. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!