Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem utalták át?

Miért nem utalták át?

Figyelt kérdés
Szeptember 6.-án felküldtem egy levelet a NYUFIGnak, hogy vissza szeretném igényelni az árvasági ellátást. Október 25.-én küldtek vissza egy nyomtatványt, hogy azt töltessem ki az iskolával. Én ezt meg is csináltam, és november 2.-án felküldtem a már PONTOS címre, hogy hamarabb megérkezzen hozzájuk. Ráadásul elsőbbségivel. Ma van a folyósítás napja, és nem küldték most sem. Pedig ezzel a hónappal már 3 hónappal vannak elmaradva! Mit csináljak?
2011. nov. 11. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha más bankból küldik, a GIRO rendszer miatt két napba is telhet, mire landol a számládon egy átutalás.
2011. nov. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha újraigényeled (mint ahogy én is ezt tettem) egy hónap csúszással utalják az összeget, de nekem ezt meg is írták.
2011. nov. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy nekem már 3 hónapja csúszik ez az egész, nem egy hónapja! :S
2011. nov. 11. 11:56
 4/5 anonim ***** válasza:

A tanulmányok folytatását megfelelő iskolai igazolással kell igazolni. Az ügyintézési határidő pedig 22 munkanap, amibe nem számít bele a hiánypótlás ideje. Amúgy meg szept 6-tól 2 hónap telt el, nem 3.


Annyit tehetsz, hogy felhívod őket és a törzsszámodra hivatkozva infót kérsz. Egyébként jelenleg minden változtatást legkorábban 12. hóra tudnak végrehajtani, a visszamenőleges összeg fog előbb érkezni.

2011. nov. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igaz! :) Jó, türelmesen várok, és köszi az infót. Felhívom őket hétfőn! :)
2011. nov. 11. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!