Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megszüntettem az Önkéntes...

Megszüntettem az Önkéntes nyugdípénztár tagságomat, mert volt két bank akik kedvező részletfizetést adtak volna, ha befizetek időben x összeget. Tehetek valamit vagy bele kell törődnöm, hogy a mai napig nem utalták át a pénzemet?

Figyelt kérdés
A pénztár rendszerhibára hivatkozva 3 hete hétről hétre "jövő hét elejére" ígéri az átutalást.Közben én persze kifutottam az időből és ezzel milliós károm keletkezett, fölöslegesen szüntettem meg a tagságot.
2011. okt. 3. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
pszáf
2011. okt. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bele kell törődnöd, minden bank tolvaj csaló szélhámos.
2011. okt. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Önkéntes Nyugdíjpénztárat Nyugdíjkorhatár előtt nem veheted fel, csak a kamatait, ez nagyon fontos!!! Magyarul alig kapsz valamit.
2011. okt. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tévedés, hogy nem szüntetheti meg. Meg lehet, 10 éves tagsági jogviszony után, csak jó sokat adózik utána, tehát nem nagyon éri meg: [link]

Ha a pénztár az alapszabályában meghatározott kifizetési határidőnek nem tett eleget, akkor valóban PSZÁF-hez fordulnék először.

2011. okt. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!