Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vehetnék a születésnapjára...

Mit vehetnék a születésnapjára, ha?

Figyelt kérdés
A barátomnak decemberben lesz a szülinapja, akkor leszünk nagyjából 2hónapja együtt. Mivel ez még nem valami sok idő, arra gondoltam, hogy megcsinálnám neki a kedvenc kajáját, szóval egy ilyen közös vacsival lepném meg. De szeretnék neki venni/csinálni valami maradandót is, de nincs ötletem. 24 éves lesz, szereti a funkcionális ajándékokat, szeret sportolni. Mit/milyen jellegű dolgot vehetnék neki, ami nem kerül sokba, de örülne neki, és én jutnék róla az eszébe?:) Ötletek?
2011. nov. 13. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:

turmix gép, amiben csinálhatja a protein turmixát :-)

Vagy ha nem olyan fajta gyerek akkor egy jó könyvet, jól funkcionál a hosszú bkv és volán utakon :-)

Esetleg egy energetizáló hologrammos karkötőt, szart sem ér de állítólag állati a placebó hatása :-)

2011. nov. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:D turmixgépet talán kihagyom...:) köszi szépen, a könyv jó ötlet^^
2011. nov. 13. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!