Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom tovább, nem bírok...

Nem bírom tovább, nem bírok tovább itthon lenni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Amióta öcsém megvan, már 4 éves nemsokára, azóta pokol az életem. Nem csak az a szokásos mindenért én vagyok a hülye, hanem ez a gyerek egy neveletlen idióta, állandóan ő kezdi azt, hogy ütöget, hozzámvág dolgokat, csúnyákat mond rám, és a végén, mindig én vagyok a hülye, mindig nekem mondják a szüleim, hogy minek vagyok még itt, meg minden. Több mint egy éve megy ez, és kész nekem ennyi volt a türelmem. De 17 éves vagyok, egyszerűen nem tudom, hogyan tudnék kikászálódni ebből az egészből. Van párom, 2 éve vagyunk együtt, hozzá tudnék menni, de félek hogy az ő szüleit zavarnám, vagy akármi, merthát azért mert szeretnek, attól még nem vagyok családtag..:S Segítsetek, mondjatok valamit, mert én ezt már nem bírom.
2011. nov. 13. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Csúnyákat mond rád egy négy éves és te ezt komolyan is veszed? Gratulálok :)
2011. nov. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
menj a párodhoz.a szülei nem fognak haragudni:)
2011. nov. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kollégiumba nem tudnál menni? legalább olyan sokat nem kell otthon lenned.
2011. nov. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Kedves első..Azért megnézném,hogy te hogy reagálnál ha a nap 8-10 órájában egy 4 éves neveletlen,idegesítő kölyök folyamatosan rondákat beszél,és 5 perc nyugalmat nem ad neked..

Kedves kérdező.Vedd fel az öcséd viselkedését,majd ad le a szüleidnek,hogy lássák milyen a fiúk..

Elég szomorú az,hogy mert megszületett a kicsi a nagy már útban van,hiszen a kérdező is az ó gyerekük..

2011. nov. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
már egy éve folyamatosan az ÖSSZES este így tellik. Komolyan, alig van egy-két kivétel, akkor is akkor ha alszik. Elegem van egyszerűen, hogy pl. most se voltam egész hétvégén itthon, és rögtön a veszekedés, vita megy úgy, hogy én hozzá se szóltam, és a végén az én fejemhez vágnak olyanokat, hogy minek vagyok itt, miért nem megyek el a francba, minek jövök haza.. olyan kellemes érzés. Amióta itt van, én sosem kapok semmit, sosem ad pénzt se ruhára, se kajára, se semmire, az öcsém meg kapja a cukorkákat, az édességet.. Engem mindig csak csesztetnek, mindenért. Nem bírom már ezt, el akarok menni, csak nem tudom hogyan..
2011. nov. 13. 20:06
 6/10 A kérdező kommentje:

4.

Már próbáltam azt amit mondasz, de csak még jobban én lettem a hülye, aki nem tud viselkedni.

2011. nov. 13. 20:15
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
El fogja nőni. Ez a négy éveseknél életkori sajátosság, úgy hívják hogy dackorszak. Amúgy hiába várod el egy négy évestől, hogy felnőttként viselkedjen, mert még te sem tudsz felnőttként viselkedni...:))) Jah, a 17 éveseknél is dackorszak a neve amúgy ennek az állapotnak amiben vagy. :)
2011. nov. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
lehet, de a szüleim is úgy viselkednek velem, hogy feleslegesnek vagyok itt :) ez esik rosszul tudod, hogy azért mert ez itt van, én már nem kellek ide, én már csak púp vagyok a hátukon.
2011. nov. 13. 20:37
 9/10 anonim ***** válasza:

Elvégzed a sulit, elmész dolgozni. Ha annyira borzasztó a helyzet lelépsz. Engem vertek 18 éves koromig. A suli után elköltöztem abba a városba ahol a barátom lakott, de nem hozzájuk, hanem albérletbe. Aztán később közös lakás (a nulláról)...stb.

A tesódat meg majd megnevelik a szüleid. Ha meg nem sikerül nekik, azzal maguknak okozzák a legnagyobb bajt. Te majd csináld jobban, ha lesz sajátod...:)

2011. nov. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nemtudom, tehetetlen vagyok, de olyan nehéz velük, főleg az öcsémmel együtt élni.

dehát, egyenlőre nincs megoldás :\ 18 éves koromig biztos nincs

2011. nov. 14. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!