Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kerültél már olyan helyzetbe,...

Kerültél már olyan helyzetbe, hogy a párod nőként nem tudott mit kezdeni veled?

Figyelt kérdés

Az enyém mondogatja, hogy az ő hibája (lelkileg a padlón van, depressziós szerintem), de eléggé megvisel. Nekem lenne kedvem a szexhez, neki nincs. Több mint egy hónapja nincs.

Ha meztelen vagyok is (pl. bejön fürdés közben), képes dumálgatni közömbös dolgokról, nem történik semmi. Mintha két barát lennénk. Mit tegyek? Férfiak válasza is érdekelne.

Néha mintha kerülné az ilyen témát és szitut, szinte "bojkottként" élem meg.


2011. nov. 14. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Én a helyedben elemzésnek vetném alá a napirendjét. Ha vannak benne pár órás üresjáratok, akkor nem depis...
2011. nov. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

Kedves kérdező!

Azért nem ártana tudnunk, hogy hogy nézel ki? Bár ha azt hallom, hogy egy őzike csak úgy sétálgat a farkas előtt, akkor arra gondolok, hogy a farkas nagyon el lehet telve, vagy beteg. Nekem még a gondolatától is fel kell állnom...

2011. nov. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgass rájuk, nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. Szerintem nem tudsz mit tenni, ha lelki problémái vannak. Persze hosszútávon ez nem mehet így, de én nem tudom a részleteket, hogy igazán okosat mondhassak..

Szóval függ a korotoktól, mióta vagytok együtt, eddig milyen volt a szexuális életetek és a kapcsolatotok, a párod miért depressziós..

És ez a legfontosabb, mert ennek az okát kellene megszüntetni, hogy helyreálljon a rend.


És továbbra is úgy gondolom, hogy attól még, hogy nincs szex egy ideig, nincs halálra ítélve a kapcsolat. Vannak ilyen periódusok, főleg hosszú távon, de azért nem szabad őket túl hosszúra nyúlni hagyni.

2011. nov. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az harmadik válaszoló jót írt.


Nekem viszont van tapasztalatom is.

Én is voltam így a férjemmel. Sőt évekig csak vegetáltunk a szexszel. Nem sokon múlt, hogy el nem váltunk.

Ami nálunk kiderült:

1. Férjem részéről önértékelési problémák.

2. Eddig mindegyik párját megcsalta. Hiányzott mellettem is egy "másik" nő, ill. egy idegen pu...ci. Ezért volt, hogy engedtem egy-egy félrelépést, s úgy tűnt tényleg helyreáll a libidója. De mivel erkölcsileg és érzelmileg nekem ez eléggé fájt, ráadásul bonyodalom is volt belőle, így nem forszíroztuk ezt sokáig. Visszaállt ismét gond.


Végül belefáradtam, s az elválás mellett voksoltam. A tökéletlen szexuális élet egyébként is frusztrálttá tett engem. Sokat veszekedtünk. Mindamellett, hogy ismertem problémáját, de így már nekem is problémám volt.

Amikor elértünk a legkiélezettebb szintre, amikor már tényleg lélekben elszakadtam tőle, beleszerettem egy másik férfiba. Nem történt semmi köztünk, plátói maradt az egész. Férjem valahogy megérezte, vagy működtek a feromonok, nemtom.... de lényeg, hogy elkezdett újra udvarolni, s kívánni. Vicces, nem? Pont, amikor már lélekben továbbálltam. ....


Szóval lehet abban valami, hogy másfelé vonzódik. Viszont egy biztos: egy-két alapos beszélgetés nagyon fontos lenne.

2011. nov. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lenyeled és adsz neki időt, hogy lábra álljon, vagy lelépsz. Döntsd el. Leginkább üljetek le beszélgetni, masszírozzátok meg egymást, ilyenek.
2011. nov. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vicces, masszírozni szoktam, kb. az helyettesíti a szexet.
2011. nov. 15. 10:18
 7/8 A kérdező kommentje:
Jól nézek ki. Gyakran megbámulnak az utcán, járműveken.
2011. nov. 15. 10:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Tök jó!

Nálunk meg a mitesszerek nyomkodása az előjáték..... :-))))

2011. nov. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!