Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kerültél már valamikor veszély...

Kerültél már valamikor veszélyes helyzetbe? És mi volt az?

Figyelt kérdés
Nemet és kort is kérek
2011. márc. 6. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Az egyik cégtársam le akarta nyúlni a teljes közös vagyonunkat, 800 milliót. Szerencsére időben rájöttem, ma már külön utakon járunk, a felét vihette. Férfi, 45 éves.
2011. márc. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Combon szúrt egy támadó, mert nem akartam átadni a mobilom. Elszorítottam az övemmel, és elcsúsztam a buszmegállóig, ott hívták a mentőket, pedig előtte többen is elmentek mellettem, még a késelés közben is. F/15
2011. márc. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Évekkel ezelött egy kocsmában dolgoztam.A cigányok összeverekedtek egy másik családdal üzleten belül.Szamuráj kardokkal vagdosták szét az egész üzletet,pultot,asztalokat,székeket.Szó szerint örjöngésbe kezdtek a verekedés közben.Én és a kolleganőm,beszorultunk a pult végébe.Amikor a rendőrséget akartam hivni,az egyik állat kirúgta a kezemből a telefont.Szerencsére az utcáról hivták a rendőrséget.Közel 10 kocsi jött 3 percen belül. Nő/43
2011. márc. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!