Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon találok így segítséget?

Vajon találok így segítséget?

Figyelt kérdés

Jó estét!

Külföldön élek a családommal a gyerekeim 7 éves és 8 hónapos fiúk,igyekszünk őket tisztességesen nevelni.

De mivel nagyszülők egyik részről nincsenek a másik részről betegek,nagyon egyedül vagyunk,hiányzik a társaság,főleg a nagyszülők.

Vajon volna e olyan vállalkozó kedvű "Nagymama",aki nem csak beszélgető társ lenne,hanem a mindennapokban segítség is?Természetesen havi honorárium ellenében.

Lehet ilyen segítséget találni valahol?


2011. nov. 15. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, meg kell próbálni. Keresgélj a hirdetések között, adj fel ilyen jellegű hirdetést újságokban, internetre, stb. Kizárt dolog, hogy egy készséges nagymama korú hölgy egy kis nyugdíj-kiegészítésre nem harapna rá.
2011. nov. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én rákapnék, csak nem vagyok nagymamakorú :-)


De ebből szokás üzletet csinálni, akár adhatsz fel te is hirdetést ezzel kapcsolatban, sok ilyen van külföldön.

2011. nov. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megnéztem pár ilyen típusú fórumod,de úgy látom hogy nagyon kevesen látogatják ezeket az oldalakat. :( Nem tudom hol lehetne ezt meghírdetni,mert nem szeretnék olyat,hogy a család pénzkereseti lehetőséget lásson benne?!
2011. nov. 15. 22:48
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem nanny-t keress:) ill dadát:) idősebb korú kedves hölgyet:)
2011. nov. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, melyik ország??? Én benne lennék!!
2012. ápr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!