Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vehetnék a 13,14éves...

Mit vehetnék a 13,14éves öcséméknek karácsonyra? Minek örülnének?

Figyelt kérdés
Az egyik kifejezetten megmondta: nem örülne ruhának, de már a játékból is kinőttek. Számítógépbolondok, de online játékokkal játszanak, nem vehetek játék cd-t sem. Nagy hobbyuk a FOCI, bár ehhez is megvannak az alap kellékeik (rengeteg labda, cipő, még kapuk is-benti kinti egyaránt) MIT LEHETNE ? Esetleg vmi focis vmit vagy számítógéphez vmi jóféle cuccot.
2011. nov. 16. 13:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%

Manapság már az sem gáz ha eléjük állsz és azt mondod például hogy:

Figyeljetek, van karácsonyra rátok szánva 5-5000,- forintom, mit szeretnétek belőle?

Mert lehet hogy neten rendelnek egy jó pólót amin valami csapat felirat van, vagy valami játékot esetleg más dolgot.

Nem baj ha nem meglepetés, az öröm nagyobb ha olyan dolgot kapnak ami tényleg az ő választásuk! :)

2011. nov. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt is mondták h mindenképpen meglepetés legyen. Egyébként odaálltam eléjük, de nem tudják mit akarnak.
2011. nov. 16. 13:57
 3/12 anonim ***** válasza:

Első válaszadó vagyok ismét.

Nos akkor jól kitoltak veled az öcsik. :D

Sajnos egyéb ötletem nincs, bocsi. :)

2011. nov. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vegyél nekik egy kábelnélküli egeret :D Nekünk van, tök jó. :) Vagy valamilyen számítógépes ill. focis magazint-könyvet is vehetsz nekik. Vagy add nekik a pénzt, egy csokival megfűszerezve. :)
2011. nov. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Két 13-14 éves kislányt...:DDD


de pl. TV-játék (10e körül van)

2011. nov. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%

esetleg vehetnél nekik focis számítógépes játékot, vagy egérpadot, paplan-és párna huzatot, focis írószereket...

remélem tudtam segíteni

2011. nov. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
Vegyél nekik ajándékkártyát pl. a Media Markt-ba, és akkor azt le tudják vásárolni DVD-vel, PC játékkal, vagy amivel akarják. :)
2011. nov. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 LeoltAlak válasza:
0%
a legtöbb ajándéknak általában azt mutatjuk h örülünk pedig nem de ami igazán boldoggá tenné a 14 éves tesódat az a guminő lenne (előtted bár tagadná h tetszik de nagy hasznát venné ki tudja mikor)
2011. nov. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
focis mez megkérdezhetnéd tőlük ki a kedvencük, és az lenne a hátuljára írva. egy kapus kesztyű, vagy sípcsont védő.
2011. nov. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kicsit off, de:

Én Öcsém is 14 múlt, és én vettem neki egy amerikai rendszámtáblát a nevével, mivel most lett felújítva a szobája és ilyen hangulatú lett a parketta is, + a régi kocsink rendszáma is a falon van. Gondoltam jól fog mutatni. Emellé még szeretnék valamit, nagyon szereti az ilyen magyaros dolgokat. Gyakran nézzük együtt a Turul bolt kínálatot, így valószínűleg onnan fogok még valamit választani. De ha nem, akkor születésnapjára, tuti onnan kap valamit. :)


Üdv :)

2011. nov. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!