Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyuékat szeretném meglepni,...

Anyuékat szeretném meglepni, hogy a zsebpénzemből karácsonyra foglaltatok nekik asztalt egy étteremben, mert úgysem járnak el, és fizetném a menüjüket is. És a kisöcséimre is vigyáznék addig. Szülőként ti örülnétek ennek az ajándéknak?

Figyelt kérdés
17/F
2011. nov. 14. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon szep es kedves gesztus, de ne pont szentestere, mert akkor minden szulo csak arra vagyik, hogya gyerekeivel lehessen.
2011. nov. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
a karácsony nem csak szent estéből áll :D Amúgy szerintem is jó ötlet, viszont, télleg ne szentestére foglalj
2011. nov. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem se pont karácsonyra időzítsd, mert addigra anyukád biztos egy csomó ételt főz, tele lesz a hűtő + az ember olyankor tényleg nem szívesen mozdul ki a gyerekei nélkül.


Írj egy kártyácskát nekik, amin tudatod, hogy ez a kártya beváltható egy meghitt, kétszemélyes ebédre X helyen abban az időpontban, amit a megajándékozottak választanak + az ebéd idejére díjmentes gyermekfelügyelet is rendelkezésre áll. Apró betűs szövegben beírhatod, hogy a kártya 2 hétig használható fel, különben érvényét veszti (ezt csak azért, nehogy mindig kitalálják, épp miért nem alkalmas elmenniük).


Amúgy szülőként én nagyon-nagyon örülnék, mert ez olyan figyelmesség, ami tényleg a szeretetről szól!

2011. nov. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Ez egy remek ajándék, én nagyon örülnék. Hasznos is, figyelmes is, személyre szóló.. mi kell még? :)
2011. nov. 15. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó ötlet. Ha esetleg nem áll rendelkezésedre a megfelelő összeg, talán egy otthon elkészített finom vacsora, és egy feldíszített asztal is megteszi. Már ha érzel magadba annyit, hogy megfőzöd. Igaz ezt nehezebb eltitkolni, de ez még meghittebb. De szerintem se karácsony estére időzítsd ha éttermen gondolkodsz. Akkor lehet szivesebben lennének veletek. A két ünnep közé lenne az ideális. Esetleg egy szilveszterre szóló valami estre, rendezvényre szóló belépő két személyre.
2011. nov. 15. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Jó ötlet, de semmiképp se szenteste. Akkor legyen otthon, együtt a család. Inkább előtte, vagy utána valamikor.
2011. nov. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jó, és látod ez most itt mindenki véleménye :) Ilyet egyet értés szerintem sosem volt itt a GYK-n :)


De tényleg inkább írd ezt le egy papírra, vagy inkább nyomtasd ki, tedd egy borítékba, és úgy a fa alá. Hogy pár héten belül ők használják fel, mert karácsonykor úgyis sok kaja van mindenhol...


Nagyon rendes vagy :)

2011. nov. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még a gondolattól is elérzékenyültem. Nagyon fognak örülni, biztos vagyok benne.
2011. nov. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok, persze ezt valamikor karácsony utánra tervezt, csak mondjuk írj egy szép kártyát, amin ez van rajta
2011. nov. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!