Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Papucsférj vagy munkamegosztás?

Papucsférj vagy munkamegosztás?

Figyelt kérdés
Páromat műtötték gerincsérvvel,amikor a nagyobbik gyerkőc 2 éves volt,ekkor a lábadozása alatt felcserélődött a házimunkában a szerepünk,én fát vágtam,hordtam,festettem,ő pedig mosogatott,porszívózott.Ez a "szokás" berögzült és mindenféle munkából mindketten kivesszük a részünket.Erre azt mondták neki,hogy papucsférj.Szerintetek is az csak azért mert ő mosogat vagy porszívózik néha,mikor én a gyerekekkel foglalkozom?
2011. nov. 17. 14:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%

Gerincsérvvel fát vágjon??

(Nekem is az van.)

Tilos minden nehéz fizikai munka!!


Zavard el azokat, akik ilyen hülyeségeket beszélnek és lepapucsozták!!

2011. nov. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kényszerből csinálja ezeket a munkákat, akkor nem papucsférj, hanem munkamegosztás. Szerintem tök jó, hogy együtt dolgoztok. Húzzák a haverok - munkatársak a párodat, ne szívja ő se mellre.
2011. nov. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem egyáltalán nem papucsság. Az én párom is ugyanúgy odaáll pl a tűzhelyhez, ha épp főzni kell, szóval nincs ráírva a neved. De nálatok a műtét miatt van ez. Nálam a papucs férj az az aki "igen drágám", "máris drágám", "ahogy szeretnéd drágám" kategóriába tartozik
2011. nov. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 zokniszörny ***** válasza:
86%

De hülyék az emberek, édes Istenem.

Dehogy papucs a férjed. Nyugati országokban a munkamegosztás teljesen normális, elfogadott, kis hazánk le van maradva kissé.

2011. nov. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Dehogyis az!!!! Ez egy élethelyzet volt, amit akkor így oldottatok meg, nincs ebben semmi! Az meg, hogy így maradt a dolog, a Ti dolgotok, ha így jó mindkettőtöknek, és a férjed nem érzi ettől papucsnak magát, akkor legyen így! Bár Én egyébként sem gondolom, hogy mert egy férfi néha besegít a feleségének, mert szereti, akkor már papucs! Az Én szótáramban mást jelent a "papucsférj"!

Ne foglalkozzatok másokkal!

2011. nov. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
Kiveszi a részét abban amiben tudja, te peddig abban amiben ő nem. Ez nem a papucsférj esete, csak ésszerűek vagytok.
2011. nov. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
56%
Ezt tuti sötét hímsoviniszta pasik mondták...2011 van, nem a középkor. Mivel ma már a nők is általában ugyanúgy dolgoznak mint a férfiak, sőt valamikor még többet is visznek haza egyértelmű, hogy ki kell venniük a házimunkából is a részüket. Például én nem is tudok főzni, azt a párom csinálja, én mosogatok. Ő porszívózik én felmosok és így tovább...
2011. nov. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%

Ezt én sem értem igazán. Oké, hogy nem orvosok, akik iylen marhaságokat mondanak, hogy papucsférj lenne emiatt, na de értelmes emberek azért az esetek többségében tudják, hogy a gericsérv nem játék. Amúgy meg miért baj az, ha a férfi is csinál házimunkát? Páromnak szerencsére semmi ilyesfajta baja nincs, mégis szokott ilyeneket csinálni, mert miért ne? Az normális, ha egy pali elmegy a koszos, büdös, teli mosogató mellett, mert ez nem az ő dolga, míg a nő meg már belefullad a házimunkába?!

Szóval, ne foglalkozz ilyen idiótákkal és ne is beszélgess velük. :)

2011. nov. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
SOHA, de SOHA NEEE érdekeljen a buta emberek véleménye!!! Akkor mindig boldogtalan leszel....
2011. nov. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

mintha ne tudnád, hogy mit fognak itt válaszolni


fölösleges volt feltenni a kérdést, hisz normális gondolkodású ember a munkamegosztás mellett van

2011. nov. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!