Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire hasonlítotok egymásra...

Mennyire hasonlítotok egymásra a pároddal? Hajszín-magasság-bőrszín-szemszín stb?

Figyelt kérdés
Valaki szerint ez számít, ti mit gondoltok? Szerintem semmi köze a működő párkapcsolatnak ahhoz, h külsőre mennyire hasonlítunk. Mi érdekes módon tök ugyanolyanok vagyunk, kék szem, szőke haj, magasak vagyunk, szemüvegesek, vékonyak és világos bőrűek. Ti?
2011. nov. 17. 18:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ez valóban nem befolyásolja a kapcsolat tartósságát...

Én pl magas vagyok és vékony, ő kb egy magas velem és erős/izmos testalkatú. Mondjuk a barna haj barna szem stimmel. De a testalkatunk abszolút nem hasonló.

6 éve vagyunk együtt :)

2011. nov. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

szerintem sincs túl nagy jelentősége,bár mi külsőre eléggé különbözünk.

barátom sötétbarna haj,barna szem,fél fejjel nagyobb mint én,vékony,világos bőr

én: szőke haj,kék szem,világos bőr,alkatra olyan van rajtam mit fogni (163 cm,55 kg)

2011. nov. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Mi egymás ellentétei vagyunk én barna szem, barna haj, ő szőke haj, kék szem és 7 éve vagyunk együtt:)
2011. nov. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 bánomisén ***** válasza:
Külsőre? Kb. annyi a hasonlóság, hogy mindketten fehér bőrűek vagyunk :-)
2011. nov. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nálunk is! Előző vagyok. :)
2011. nov. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Barna haj, barna szem, kb. egyforma magasak vagyunk és hogyis mondjamk...boci szemeink vannak mindkettőnknek.

Volt aki azt hitte tesók vagyunk :)

2011. nov. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Belülről annál több dologban hasonlítunk, és szerintem ez sokkal fontosabb, mint a külső hasonlóság.
2011. nov. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Minket még ikreknek is néztek! Sötétbarna haj,szemüveg,magasságunk is hasonló. Szóval nem tudom,hogy ezért vagyunk-e meg jól már lassan 6éve...Már házason.
2011. nov. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Én sötétszőke/barnás haj,sötétbarna szem,világos bőr. Párom kék szem, szőke haj, és ő is világos bőrű,de azért nálam sötétebb. Nem hasonlít a csontozatunk se,ő erős csontú. A fejformánk is teljesen más,nekem vékony,neki vastag szája van,és még sorolhatnám az ellentéteket.:)

Belsőleg viszont nagyon sokban hasonlítunk.

Nem hiszek az ilyenekben egyébként.

2011. nov. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
A volt párommal nem hasonlítottunk egymásra mégis 5 évig együtt voltunk!
2011. nov. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!