Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen az ideális lány nektek...

Milyen az ideális lány nektek fiúk? (külső, belső) /haj, magasság, szemszín leírhatjátok, de mást is kérek! /

Figyelt kérdés
normális válaszokat pls
2011. szept. 9. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
.
2011. szept. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Én többnyire az átlagos lányokra bukok, tehát legyen egyszerű a stílusa, ne öltözzön nagyon kihívó ruhákba, ne legyen az a pláza cica típus. Kinézetnél még nagyon bejönnek nekem azok akiknek helyes arcuk van akik mindig mosolyognak és szép szemük van színe az mindegy nekem :) Hajszín is mindegy. Magasságra, maximum 170 cm de az alacsonyak jönnek be igazán. Belsőre legyen kedves vidám, ne legyen beképzelt, bunkó, és trágár beszédű 1-2 csúnya szó még belefér. Lehetőleg ne legyen túlságosan alkoholista tehát ne legyen az hogy minden hétvégén totál részegre issza magát típus. Kb ez minden ami eszembe jutott, remélem ez a válasz elég lesz neked :) 19/F
2011. szept. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
hosszú középbarna haj, 165 cm magas, nagy kék szemek, kedves-kislányos-manó arc, széles csípő, kerek popsi, kicsi-közepes formás cici. törékeny barna hajú kék szemű királylány :)
2011. szept. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Legyen csajos, és ne férfias. Mind belsőt, mind külsőt tekintve. Ja és ne legyen magasabb nálam, max ugyanakkora, mert szarul érezném magam :P
2011. szept. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
40%

>> hosszú középbarna haj, 165 cm magas, nagy kék szemek, kedves-kislányos-manó arc, széles csípő, kerek popsi, kicsi-közepes formás cici <<


elnevettem magam, mert 100%ig így nézek ki, ahogy leírtad. xD

2011. okt. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
bal kezes vagy? :)
2011. okt. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
33%
az látod nem ^^" miért? :D
2011. okt. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%

off:

káár... akkor mégsem olyan kicsi a világ... de biztosan nagyon-nagyon szép lány vagy :)

2011. okt. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%

off, hát köszi. xD engem 22 évesen ált 15nek néznek. pedig 165 cm azért nem törpe, na mindegy...

épp tervezem, hogy a hosszú barna hajból rövid fekete legyen. :D

2011. okt. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
31%

ne tedd! a kedvemért légyszives ne! nem baj ha 22 évesen 16-nak néznek, az tökéletesen a manóarcra utal :D

amúgy meg a mesékben a királylányoknak is mind hosszú hajuk volt, szóval... :)

2011. okt. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!