Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha anyukám...

Mit csináljak ha anyukám megcsalja apukámat?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, a húgom 15lány... Pár hete gyanús volt hogy anyukám éjjel laptopozik , persze úgy hogy apukám ne lássa , tehát távolabb volt tőle. Megkérdeztem mit csinál , azt mondta egy barátnőjével beszél. DE ÉJJEL 3KOR ? Másnap egyből szóltam a tesómnak , megnéztük a gépét és egyértelmű hogy valakivel viszonya van. Senkinek nem merünk szólni , de férfiről pedig soha nemis hallottunk... Hogyan oldhatnánk ezt meg úgy hogy ne kelljen válniuk ? :(
2011. nov. 17. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
ugyanmár hogy érted hogy egyértelmű? mit láttatok? attól hogy gépezett valami férfival anyukátok nem biztos hogy csalja is apátokat...
2011. nov. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

"húgom 15lány"


Elég lett volna azt írni ,hogy "húgom 15'

A húg csak lány lehet.

2011. nov. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem szeretném leírni miket írtak egymásnak...
2011. nov. 17. 23:01
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez anyukád magánügye,jogában áll idegenekkel képzelődni!
2011. nov. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%-os ,csak nem te vagy az anyuka? :D
2011. nov. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem én vagyok az idegen:D
2011. nov. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sajnos rengeteg nő csalja a párját jó dolgában!


Szerintem álljatok az anyu elé és mondjátok meg neki,

hogy ha nem fejezi be azonnal, akkor szóltok az apunak.

Reméljük, hogy azt már nem szeretné és inkább abbahagyja a pasizást?!

2011. nov. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát szerintem meg addig örüljetek amig a ti szobátok foteljából csalja. Lehet ennyi fantázia jár neki is ki tudja hogyan jutott idáig.

Ez még nem jelent válást ne izguljatok.

Ha gondoljátok pedzegethetitek a témát valahogy anyutokkal, de nem mintha rá gondolnátok, hanem, hogy milyen rossz lehet azoknak akik ezt csinálják stb. És nektek milyen jó, hogy együtt van a család. Remélhetőleg látszólag legalább rendben van minden. Nem biztos hogy az egész olyan nagy ügy, mint ti most gondoljátok. Remélem nem !

Ne szóljatok senkinek, ha kiderül is apud és anyud dolga megbeszélniük egymás közt elsősorban.

2011. nov. 18. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én biztosan leültetném "anyut" beszélgetni.
2011. nov. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ha nincs 101%os bizonyitekotok,akkor ne szoljatok semmit,leven lehet,hogy tenyleg csak valami "artatlan" "jatek" a dolog...

anyuval beszelgessetek el(nem felkerdezni kell,nem fenyegetozni)tudjatok meg az okokat,a mi mierteket...

utana lehet tovabblepni...

2011. nov. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!