Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg eljön minden férfi...

Tényleg eljön minden férfi életében egyszer az, hogy megcsalja a párját?

Figyelt kérdés
Rengetegszer olvastam már itt, hogy nincs hűséges férfi. Egyszer mindegyik félrelép, bármennyire is szereti a párját. Ezeket általában nők írták. A férfiak szerint is így van?
2011. nov. 7. 11:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%

Az én életemben eljött. Mindent megadtam neki (amit lehet), és megcsalt.

Apukám azonban sosem csalta meg anyukámat, és az előző feleségét sem. Akad kivétel.


24/n

2011. nov. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
47%
Szerinted be is fogják vallani?
2011. nov. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
97%

Bár nő vagyok, azért válaszolok. :)


Azzal nem értek egyet, hogy minden férfi megcsalja a párját. Ez általánosítás. Van olyan férfi, de van olyan nő is. Ez szerintem döntés kérdése. Mi a fontosabb: egy kaland, vagy a családom. Persze az sem mindegy, hogy milyen a helyzet otthon, mindig több tényezőtől függ a félrelépés. Szerintem... :)

2011. nov. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
97%
nyílvánvaló hogy az élet tele van kísértéssel és nemcsak a férfiak számára. én úgy látom hogy egy kapcsolatot nagyon nehéz hosszú évtizedekig izgalmassá tenni. az más kérdés hogy ki él az esetleges lehetőséggel és ki nem.
2011. nov. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
93%
Én férfi vagyok és volt hosszú kapcsolatom aminek a az utolsó 2 éve egy pokol volt és nem csaltam meg soha egy nőt sem,pedig voltak viharos kapcsolataim de a véksőkig kitartottam és bár a végén utáltuk egymást,ennyivel megtisztelem a másikat hogy nem teszem meg még akkor sem ha nagyon rossz a dolog....és nem volt szex 1 évig köztünk még sem tettem meg...ne általánosíts mert ez nem igaz!!ráadásul nekem több lehetőségem is lett volna,de nem tettem meg...
2011. nov. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
93%

Még annyi tennék hozzá hogy én utáltam a párom a végén de még így sem tudtam megtenni,pláne úgy hogy szeretem....

Azok a nők akik ezt írták azok rossz partnert választottak,nem kellene általánosítani ez nagyon gáz hogy minden férfira ezt húzzák rá,köszönhetően az olyan nőknek akik valamit elcsesztek és ilyennek állitják be az összes férfit....egyébként manapság egyre több nő teszi meg ugyanezt....

2011. nov. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
91%
A hűség általában döntés kérdése. Igaz, az én életemben is eljött az, hogy megcsaltak. Viszont ha egy pasi tiszteli a párját és megvan benne a megfelelő intelligencia és akaraterő, akkor sosem tesz ilyet.
2011. nov. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Miért ne vallanák be? Ez egy anonim oldal, legalább itt miért ne lehetne őszinte az ember? Köszönöm az eddigi válaszokat. Nem akarok általánosítani. Tudom, hogy a nők is ilyenek. Csak kíváncsi vagyok az okokra. És nem az általános dolgokra, hanem személyes dolgokra. Ha egy férfi tényleg szerelmes a párjába, miért csalja meg? Gondolom majd erre jön az a kérdés, hogy ha a nő tényleg szerelmes a párjába miért csalja meg. Véleményem szerint azért, mert igazán nem is szereti. Akkor a férfiaknál is ez áll a háttérben?
2011. nov. 7. 12:07
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a véleményem hogy aki igazán szereti a párját és szerelmes az nem csinál ilyet...

Aki meg megteszi az egy gyenge jellem és nem tudja kontrolálni az érzelmeit és kicsúszik a lába alól a talaj...szóval szerintem ez az ember jellemében alapban benne van aki ilyet megtesz...vagy pedig mindig is ilyen életet élt hogy nőket vagy férfiakat falt és nem tud lemondani a csábítás öröméről és a flörtölésről,maximum ideig óráig bírta...az ilyen ember nem változik mert ez benne van a génjeibe és aki egy szoknya vadász volt vagy kuki vadász az mindig is az marad mert ez a lételeme hogy másokat meghóditson vagy meghóditsák....valakinek erről nem tud leszokni mert léte eleme a csábítás és egy idő után a megszokott kapcsolat unalmas lesz számára mert nincs benne kihívás....

2011. nov. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
87%

Sokszor sima jellemgyengeség, de nagyon sok esetben nem ez áll a háttérben.

Gyakran látok olyat, hogy "de hát én mindent megadtam neki". Ez nagyon rossz érv, mert nem egy vállalkozói szerződésről van szó, ahol teljesítményt végzünk és azért bér jár, amiért verhetjük az asztalt.


Attól, hogy valaki mindent megtesz, érhet el ellenkező eredményt. Pont emiatt átcsúszhat kutyába, akit már nincs miért tisztelni.Akit nem tisztelnek, azt megcsalni is könnyebb.


Tényleg tessék elfelejteni azt a nézetet, hogy ha valaki mindent megtesz, akkor a másik hálából nem csalja meg. Az összefüggés nem így van a kettő között.

A megcsalás azokkal történik meg ritkábban, akiknek helyén van az önbecsülése és ez látszik/érződik rajtuk.

2011. nov. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!