Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen furcsa neveket ismertek...

Milyen furcsa neveket ismertek? Melyek a "legcikibb" keresztnevek manapság?

Figyelt kérdés

Gondolok pl a jó öreg Major Annára, esetleg Világos Barnára, vagy keresztnévként a Dagobertre- ami anyakönyvezhető ffinév.

A ciki kategórián belül az én szubjektív kedvencem Aleandró, ezt a nevet mostanában engedélyezték itthon. :)


2009. máj. 10. 21:18
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/130 anonim válasza:
100%

10.05-ös vagyok. Tanítványaim között már volt Manó is és nem hiszitek el, de VUK is!!!

Elképesztő

2009. máj. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/130 anonim ***** válasza:
100%
Tudok egy Hárs Boróka Virágról.
2009. máj. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/130 anonim válasza:
100%

Anyám ennyi hülyeséget... Már fáj az oldalam.

Nekeünk volt egy ismerősünk, akinek a családneve a homoszexuális közszájon forgó változata volt.( Bocs a körülírásért, de a szó miatt letiltották hozzászólásomat.) És rendőr volt a pasas. El tudjátok képzelni?

A gyerekei aztán "magyarosították" a nevüket egy átlagos családnévre. Meg tudom érteni őket.

2009. máj. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/130 anonim válasza:
93%

Minap elgondolkodtunk a haverokkal a kocsmában és az egyik ittas egyén eszmefuttatása: Ha átkeresztelném magamat Kovácsról Ga vezetéknévre akkor a feleségemnek lenne a leghitelesebb a neve: Gané Horváth Anita


Ezen tovább morfondírozva én meg arra jutottam hogy a két gyerekünket Pálnak és Inkának kéne hívni. Vajon mekkora röhögés lenne péntek délután a tescoban amikor elkiáltom magam? (Pál, Inka hol vagy?)

2009. máj. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/130 anonim ***** válasza:
94%

Elem Elek volt a főnököm egy nagykerben, és vannak rokonaim, akiknek a vezetéknevük Bugyi.

Apám sokat emlegeti :) Bugyi Pistát :)hehe:)

2009. máj. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/130 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek egy Jólesz Dávidot: szegényt rendszeresen zaklatják olyanokkal, mikor megismerik, hogy "nem lesz jó", meg hogy "remélem is"... :P

Szerintem a leghülyébb női név a fentebb már említett magyarosítások, illetve szappanopera-nevek mellett a Kreszcencia, a Franciska, a Hortenzia, és a legnagyobb kedvenc: az Orália. Férfinevekből a Bonifác viszi nálam a prímet, de hatalmasakat tudok röhögni a historizáló neveken is, mint Cseke, Becső, Ajtony (egy Ajtonyt ismerek, őt mindig mindenki Ajtónak hívja). Hehe...

Az lánykori nevem Konkoly, ami már eleve röhejes (megkaptam már egy tanáromtól is az egyetemen, hogy "remélhetőleg magát nem kell majd kigyomlálni a csoportból". Marha vicces volt szerintem is...), de mikor anyám öcsémmel terhes volt, szórakoztunk eleget az utónévkönyv nézegetésével. Itt találtam rá az Ompoly névre, és fél évig szakadtam a "Konkoly Ompoly" párosításon. Szerencsére értelmesebb nevet találtunk öcsémnek... :)

2009. máj. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/130 anonim ***** válasza:
94%
én is tudok egyet:Masztur Bálint XDD igy hivták az oszitársam XDD
2009. máj. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/130 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám lelkész,és egyszer keresztelt egy Pap Ajsát(mondd ki egyben:papajsa...xD)mint egy gyümölcs:D

am van olyan név,h Kavics...a gyereked Szürke Kavics,Lapos Kavics,Kis Kavics,Lapos Kavics....

Meglepetés Ajándék

Piros Alma

a svédeknél meg lehet azt a nevet adni,h Metalica:D

2009. máj. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/130 anonim ***** válasza:
100%
Leokádia, Veér Ivó, Mezőfi Virág... mind ismerőseim (voltak), nem irigylem őket. :D
2009. máj. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/130 anonim válasza:
100%

Zsírosné Hamburger Erzsébet :D (létezik!!!)

Vinci Leonardo :D


> anyám telemarketinges, onnan tudja ezeket a gyöngyszemeket. :)


Füty Imre maybe?

Póth Lipót (érdi temetős termés :D)

2009. máj. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!