Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki ha idén anyuékkal...

Nagyon ciki ha idén anyuékkal leszek itthon szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy eddig mindig a barátnőimmel barátokkal voltam,de idén megszakadt velük a kapcsolatom és nincs senkim.Tavaly még bulizni voltam idén meg...na mindegy.Engem nem zavarna csak így kívülről látva nem égő??:/ 16/L
2011. nov. 19. 08:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A párommal szakítottunk pár hete! Én is itthon leszek szilveszterkor anyumékkal vagy pedig dolgozok, hagy úgy alakul a beosztásom! Nem ciki, hogy anyudékkal leszel szilveszterkor!
2011. nov. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
lemaradt 28/F
2011. nov. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
65%
Mi ez a berögzött hülyeség, hogy szilveszterkor bulizni kell??? Ez a világ legnagyobb marhasága.
2011. nov. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Na ne viccelj már..... már mé lenne ciki? Én is itthon leszek és tanulni fogok feszt készülök az érettségire.... Inkább tanulok, csinálok valami hasznosat mint hogy körül legyek véve ittas emberekkel, ilyenkor úgyis mindenki leissza magát.
2011. nov. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

ugye tudod hogy ha elmennél valami buliba és segg részegre innád magad csak hogy elmondhasd az jobban az

18 vagyok és engem 1x voltam úgy elengedve /tavaly/ hogy mindenkit ismertek és a szomszéd házban voltam

2011. nov. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszi minden véleményt de nem értem hogy egyesek miért lettek 100%sak mások pedig 51 meg mittudom én amikor ugyan azt írták le:D
2011. nov. 19. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!