Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki olyan hülye aki kiteszi...

Ki olyan hülye aki kiteszi magáról képet a telitalálatos szelvénnyel?

Figyelt kérdés

[link]



[link]


2011. nov. 20. 13:11
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
A lottózó neve ki van írva, ha valaki akarná utána járhatna. Én haveroknak se mutatnám. Inkább kitalálnám, hogy örököltem. Amiről 2 ember tud, arról tud több is. Ekkora összegnél nem kockáztatnám a magam és családom biztonságát.
2011. nov. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Szerintem pont ezért nem is lenne jó ennyit nyerni.

Szívem szakadna, de mindenki hozzánk járna kuncsorogni.

Ha valakinek adok, akkor valaki más megsértődik, hogy neki miért nem?

Én egy 10 millióval bőven boldog lennék.

Megvenném ezt a házat, amiben albérlők vagyunk és felújíttnám.

2011. nov. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Mire költeném? Kihúznám a családomat a szarból, majd jelentős összegekkel támogatnék állatmenhelyeket. Utána elmennék Mexikóba Cancúnba (ez régi vágyam) vagy a Maldív-szigetekre. Aztán vennék lakást, kocsit, meg egy rahedli parfümöt, ruhát meg ékszert magamnak:D A többi pénzt meg valahogy beforgatnám.
2011. nov. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Én is kifizetném a család összes adósságát, kb 500milliót a gyermekrák gyógyszerének kutatására fordítanék, a többiből pedig elmennék amerikába orvosi egyetemre :)
2011. nov. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Először is elmennék shoppingolni és vennék vagy 40 pár cipőt, majd elküldeném az egész családomat nyaralni én meg felkapnám páromat és elmennénk tahitire pár hétre. Visszajönnénk vennék egy lakást, egy kocsit, a maradékot eltenném tartalékba.
2011. nov. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Mégse ő nyerte, csak kamu kép volt.
2011. nov. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Napiszartol mit varhatnank? Csakis napi szart.
2011. nov. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!