Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondta már a férjetek, hogy...

Mondta már a férjetek, hogy szeret, de szeretné azt a nőt visszakapni akibe beleszeretett?

Figyelt kérdés

Két gyerekkel vagyok itthon, én úgy érzem, estéket, mikor a gyerekek már alszanak kettesben tölthetjük. Mit vár tőlem? Hogy érthette?

Próbálok minden téren maximumot nyújtani, ami kicsit nehéz néha, és türelmetlen vagyok, esetleg hisztis bevallom. Hogy egyeztetitek össze a dolgokat, hogy a gyerek is és a férj is maximum figyelmet kapjon, és mindenki jól érezze magát?


2011. nov. 21. 12:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mit hiányol? Viselkedésbeli vagy külsőségekben megnyilvánuló dolgokat?
2011. nov. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha egy párnak gyermeke lesz akkor mind a kettő változik egy kicsit.De lehetsz egyszerre szuper anyuka és szuper feleség is csak ugyebár ez nagyon nehéz.
2011. nov. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Viselkedésbeli dolgokat. Úgy érzi, hogy követelek tőle dolgokat. Hogy írjam le. Az a lényeg, hogy ha mondok valamit, kiforgatja a szavaim, mintha mást hallana, mint amit mondok. Nagyon odafigyelek pedig, volt hogy gondolkodtam, hogy mondjak valamit, később pedig rámolvasta, hogy pl. azt is követeltem. Így apróság, csak ilyen bolhákból születnek az elefántok.
2011. nov. 21. 13:00
 4/14 A kérdező kommentje:
Szóval a lényeg, hogy én szeretem, de nem tudom, hogy viszonyuljak hozzá. Sok elvárásom nincs ( hazaér, ne az étkezőasztalon landoljon kulcstól a nagykabátig minden, és szeretném, ha kicsit minden nap fogalalkozna mindkét gyerekkel ) emellett tudom, hogy neki fontos az is, hogy nyugodtan, csendben tv-zen, és én is ott legyek vele, de mégis hagyjak elég teret neki.
2011. nov. 21. 13:04
 5/14 anonim ***** válasza:
13%
Nem lehet, hogy csak du.gni szeretne egyet?
2011. nov. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

egyébként ,hogy a viharba ne követelnél tőle dolgokat amikor megszülettek a picik egyből apa lett ,ez kötelességekkel is jár .

Amúgy, ha valaki volt otthon két gyerekkel egész nap persze,hogy kicsit nyűgösebb,(netán hisztis) én is....pedig egy lányom van .Mindkettőtöktől áldozatokkal jár a szülői feladat ,és tudatosítsd benne,hogy soha nem leszel ugyanaz mint amikor megismerkedtetek (és ő sem). Tessék neki is alkalmazkodni. FF

2011. nov. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mondanál példákat, hogy mikbe köt bele? Így elég általánosan írtad le, nehéz konkrét tanácsot adni.
2011. nov. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Na, az a nő már nem tér vissza, mert ezután mindig a gyerekek lesznek az elsők, nem ő. Ha romantikázni akar, vigye el valaki a gyerekeket vagy ti menjetek el valahová, kben nincs teljes kikapcsolódás. És ő nem változott meg?
2011. nov. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
pl. szerinte rugalmatlan lettem, meg nagyon rápörgök a takarításra, nem kell folyamatosan csinálni. Ebben lehet igaza van, és rugalmatlan vagyok, de ha nincs folyamatosan pakolás, hamar káosz van. Nem szeretnék behavazni, mert akkor meg feszült vagyok, ha a gyerekeknek szüksége van rám, és mással kell foglalkoznom. Egy kis kettesben töltött romantikázás ránkférne, az biztos, de nem tudom kire bízni a gyerekeket, idegenekre(babysitter) meg nem hagynám őket, főleg a picit ( 9 hós)
2011. nov. 21. 13:37
 10/14 anonim ***** válasza:
nálunk én is a porszívózásra meg a felmosásra+mosogatásra+mosásra vagyok rápörögve, másra nem. De ezek fontosak, meg a napi levegőzés (itt nincs szmog), napirend és kaja a gyerekeknek. Én már megszoktam, hogy mindig a lábam elé nézek, mert a gyerekek széthordják a játékokat. Na, azokat nem rakom rendbe, csak ha vendég jön, mert ha összerakom a duplót, tuti azzal akarnak játszani. 3 és 1,5 éves fiúk
2011. nov. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!