Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám visszakapni a férjem?

Hogy tudnám visszakapni a férjem?

Figyelt kérdés
Az ok ami miatt kezdem teljesen elveszíteni az az hogy lett egy kutyánk és amióta ő van én és a kisfiam teljesen kiszorultunk a férjem életéből mert állandóan csak a kutyával foglalkozik azzal alszik,folyamatosan nyalakodik vele.Csak ő létezik számára és ezt már többen mondták neki és ő nem is ismeri fel a problémát.Váltig állítja hogy nem így van.Nem veszi észre sajnos hogy minket közbe elveszít!
2011. febr. 24. 19:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Írj naplót, készíts videót stb. a kutyával illetve a veletek töltött időről és módjáról. Ha egyértelműen látszik belőle az amit mondasz, akkor tedd a férjed elé mint "bizonyítékot" és kérd meg arra, hogy beszéljétek meg a problémákat, és próbáljátok meg orvosolni valahogyan.
2011. febr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Az első tanácsom az lenne, hogy az adatmódosítsánál állítsd be a géped, hogy ne mutassa a kérdés mellett a nevedet, mert elég ha beírom a googléba a neved és már ki is dobja a kérdésedet és bárki ismerősöd is akár férjed is láthatja stb.

Szerintem nem a kutya a ludas abban, hogy a férjed eltávolodik tőled, mi is vettünk nemrég egy kiskutyát, szereti a férjem, de ugyanazt a törődést kapjuk tőle mint azelőtt, itt valami más van a háttérben, itt egy nagy beszélgetés alatt talán elmondja mi bántja, lehet úgy érzi, hogy a gyerekkel többet törődsz mint vele és most ezt úgy juttatja tudtodra, hogy visszavág a kutyával, hogy érezd milyen mellőzve lenni, de ez csak egy feltevés, szerintem kérd meg valamelyik nagyit, hogy vigyázzon egy este a gyermeketekre és lepd meg a párod egy vacsival, vegyél bort és itasd picit, akkor tuti megered a nyelve és kiderül mi bántja valójában és miért ilyen veletek.

2011. febr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
5%

sutyiban add el a qtyát (lehetőleg más városban élőnek).

aztán sirasd, h ááá szegény eltűnt :'(

pár napig hiányolja majd, te addig sok-sok szexszel vígasztald a jóembert.

hidd el, ez segít! :D

2011. febr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kutya hibája ha titeket nem akar,valószinű a kutyához jobban kötödik mert amig vele alszik sem kell veled,sajnálom de a legtöbb férfi azért megy inkább kocsmázni,túlórázni ,haverozni nőzni,mert nem akarják azt ami otthon van...
2011. febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
nem az állat elpusztítása, ellökése a megoldás, és nem a másik átbaccása... milyen emberek vagytok, h képesek lennétek egy állattal igy bánni??
2011. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, próbáljátok elcsábítani a kutyát, gondolom több időt is töltötök vele, férjed kegyvesztett lesz, és már nem is fogja annyira érdekelni!
2011. febr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A kutya valószinú pótcselekvés számára,amig "kutyázik" se kell a családban részt venni...
2011. febr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A férjed 1 zoofil.
2011. febr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:08


Kérlekszépen a. verziónak írtam. Csak, hogy egy kis színt vigyek az egészbe. Lehet nem volt túl "poénos", de a tiédnél mindenképp hasznosabb hozzászólás volt.

2011. febr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szeretem Szundyt és ő csak egy kutya! Nem értem, hogy miért kellett nyilvánosan megalázni az egész családot egy ilyen hülyeség miatt..
2011. febr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!