Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsonyi ajándék? Az ötlet...

Karácsonyi ajándék? Az ötlet megvan, de nem tudom, hogy lehet kivitelezni és, hogy mennyibe kerül.

Figyelt kérdés

A szüleimnek vállalkozása van. Egy pékség. Arra gondoltam, hogy mostanában általában a péksüteményeket papírzacskóba csomagolják. És, hogy terveztetek egyet a cég saját logójával és legyártatok x darabot rögtön belőle. A kérdésem az lenne, hogy ilyet hol tudok csináltatni? Dekorstúdióban? Az még oké, hogy ott megtervezik, de le is gyártják? És kb ez mennyibe szokott kerülni?

a válaszokat előre is köszönöm


2011. nov. 21. 19:05
 1/3 Stella90 válasza:
itt szegeden pl van egy fénymásolószalon, ahol terveznek ilyesmiket...akár pólókat vagy mintákat, szóval bármit... szerintem ez más ilyen szalonokban is előfordulhat...szerintem pár ezer forintnál nem lehet több...de ez üzlettől függ...valami alapötletet megcsinálsz te, vagy akár rajzolhatsz is...elviszed, megmutatod, hátha tudnak belőle valami készet alkotni
2011. nov. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2011. nov. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia


Jó ötlet. Nincs semmilyen logojuk jelenleg? Biztos vagy benne hogy amit tervezettel tetszeni fog nekik?


A logo tervezés nem túl olcsó nem tudom menyit szeretnél rá szánni....És még ki nyomatni is...

De Neten Csomó logótervező progi van fent ami ingyenes ha elég kreatív vagy te is meg tudod csinálni.

És sztm. dekorboltban érdeklődj a nyomtatásról is ha meg nagy példányszámban gondolkodsz akkor nyomdában.

[link]

2011. nov. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!