Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket hogy szokott...

Lányok, titeket hogy szokott becézni a barátotok/férjetek?

Figyelt kérdés

Mi 4 éve vagyunk együtt, úgy szokott hívni, hogy királylányom, hercegnőm, babám. Ezt nem csak otthon, bárhol máshol társaságban is.

21 évesek vagyunk, szerintetek ez gyerekes? Titeket is szokott becézgetni így a szerelmetek társaságban? Gyakran idegenek előtt sem a nevemen szólít, hanem így. Engem nem zavar, csak kíváncsi vagyok, mások mit gondolnak erről. Én Őt Ádicicának hívom itthon, de társaságban marad Ádám, nem szeretném beégetni a haverjai előtt.


2011. nov. 26. 01:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
44%
takonynak
2011. nov. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Ezen jót röhögtem! :D
2011. nov. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Min röhögtél?
2011. nov. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
86%
szívem
2011. nov. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Szia!

Nov.13-án voltunk fél évesek, párom(28F) általában Cicának hív még társaság előtt is. Én őt Kicsimnek, vagy Drágámnak szoktam, mikor hogy jön ki. :)

Egyébként szerintem nem gyerekes, ha valaki annak tartja akkor nem kell vele foglalkozni, a ti életetek, ti döntitek el, hogy hogy becézitek egymást.

19L

2011. nov. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
63%
Hogy valakit a párja takonynak hív!
2011. nov. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
33%
Engem sehogy nem szoktak még ugy becezni, hogy tarsasagban ugy szolitanak. Ez nekem komolytalan...:) Az egy intim dolgo, hoyg Ti miylen viszonyban vagytok, hogyugymondjam, masra nem tartozik. Mindig irritalt, ha tarsasagban "kicsim"-nek vagy "szivem"-nek szolitottak valakit. Olyan, mintha az orrom elott vetkőznének - nem illik a helyzethez.
2011. nov. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
100%
Házisárkányomnak...
2011. nov. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Milyen helyzethez? Ez csak kedveskedés, semmi több.
2011. nov. 26. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%

Ahhoz a helyzethez, amiben vagyunk.

Pl. villamoson kollegak fule hallatara ne kedveskedjen nekem.:S

Az si kedveskedes, hoyg ha csak elmegy mellettem, benyul a bugyimba, es elhaladtában megsimogatja apuncimat, de ezt csak kettesben csinalja mar otthon, nem tarsasagban.

Ez nekem uyganolyan.

2011. nov. 26. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!