Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátotok, férjetek...

Ha a barátotok, férjetek elfelejti a névnapotokat, ti mit csináltok? Fél éves kapcsolatról van szó, de én nem felejtettem el az övét. Csendben vagyok, mert biztos nem fogom rá emlékeztetni ha magától nem jut eszébe, de azért idegesít.

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 17:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%
Ha előre tudod, hogy esetleg elfelejti és már előre idegesít a gondolat, tegyél óvatos, körülírt célzásokat. Ha erre sem veszi a lapot, nem tudsz sokat tenni.
2010. máj. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%

Az első pár évben rosszulesett, ma már alig bosszant.

És olyan aranyos, amikor jön másnap (vagy egy hét múlva), zavartan topogva, bűntudatos arccal, hozza a kis virágját... ;)

30/N

2010. máj. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%

Nekem nem fontos a névnap, és nem várok el semmit főleg fél év után. Engem nem zavarna. Még a családom születésnapját sem tudom pontosan fejből, nem vagyok jó ilyenben úgyhogy megértem a pasikat...

Viszont amit az előző mondott az butaság és a férfiaknál nem jön be. Ha akarsz valamit vagy bajod van akkor állj elé és mondd meg! Nem ovis vagy hogy duzzodj. Vagy pedig egyáltalán ne szólj neki. A célozgatásokból úgysem ért.

2010. máj. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Ma van a névnapom,és nem tettem előre célzásokat,mert kíváncsi voltam,hogy célzás nélkül eszébe jut-e:)Nem jutott:)Csak ha meg nem szólok,lehet még 5 év után se esik le neki,szóval valahogy azért móresre tanítanám:)
2010. máj. 22. 17:53
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Engem eléggé zavarna, nagyjábol két nap mulva jelezném is neki, hogy gyorsan tessék kiengesztelni... :)

Biztos, hogy azért eléggé meglennék sértődve, főleg ha "komolyabb" ünnep, mint a szülinap, vagy évfordulo, de nekem eléggé rosszulesne a névnap is :)

2010. máj. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mindig mindenki elfelejti, de nem hibáztatom őket, nincs benne naptárban xd


Egyik barátnőm csinálta nagyon cselesen ezt a figyelmeztetős dolgot, sütöttem is neki tortát :)


szóval finom célzások, bár a pasik azt ritkán veszik észre. :S


Boldog névnapot Júlia? Rita? !

(fel is köszöntöm a barátnőimet :) )

2010. máj. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
És nem várok el semmit,de azért egy üzenet semmibe se került volna.
2010. máj. 22. 17:55
 8/26 A kérdező kommentje:
Köszi a névnapi jókívánságot:)))))))))))))))
2010. máj. 22. 17:56
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor lettem ideges mikor a szülinapom estéjén nézte a meccset. Akkor én fogtam magam, körbe smseztem a barátaimat, kiöltöztem kisminkeltem és bejelentettem, hogy elmegyek a csajokkal ünnepelni. Erre ő értetlenül megkérdezte, hogy mégis mit ünneplünk amiről neki nem szóltam előre. Válaszoltam, hogy a születésnapomat, becsuktam az ajtót és elmentem. Utána totál ki volt borulva szegényem, főleg azt sem tudta hol vagyok, pedig csak pizzázni voltunk :) Na azóta viszont nem felejtette el. De ez még a huszas éveinkben volt :)


32/N

2010. máj. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Igen,én is csinálnék valami ilyesmit,csak mi nem lakunk együtt:)
2010. máj. 22. 17:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!