Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után múlik el a...

Mennyi idő után múlik el a düh, ha elveszítünk valakit, akit nagyon szeretünk? Konkrétan az elvesztés alatt a halált értem.

Figyelt kérdés
Mennyi idő, amíg eljut az ember oda, hogy nem érez már dühöt, tehetetlenséget az iránt, hogy a szeretett személy eltávozott. Tudom, hogy ez a gyász része, de mégis meddig tart? És mennyi idő után nem normális már?
2011. nov. 28. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem fokozatosan áll visza a régi érzés.de valamennyire minidg hiányolod,szóval egészen sose fog elmúlni.
2011. nov. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dühöt sosem éreztem, hiányolni a mai napig hiányolom, pedig ennek már 20 éve.
2011. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ajsa ***** válasza:
100%
Hetek vagy hónapok, ez annyi mindentől függ... hogyan vesztetted el, mennyire közelálló, hibásnak érzed e magad, valakit tudsz e hibáztatni, mennyi idős volt, beteg volt e? Ezek mind befolyásolnak. Amikor a nagypapám meghalt nem éreztem dühöt, de igazi fájdalmat sem, beteg volt öreg volt, és jobb neki. Viszont amikor apukám és a kisöcsém meghalt, hónapokig tomboló düh volt bennem. Magam felé, aztán elbeszélésekből megtudtam ahogy apa azért nem volt szent és 4 évig rá haragudtam. Segített... Nem hiányzott annyira. Most hogy közeleg az esküvőm, most nagyon hiányzik:S A düh nem mindig rossz. Van mikor segít.
2012. febr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg a gyásszal kapcsolatos weboldalakat! Pontosan leírják a gyász fázisait.


Normál esetben kb. fél-egy év, amíg nagyon erősen dühös, agresszív és érzelmileg zavarodott lehet a gyászoló.

2012. ápr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 -pandy- ***** válasza:

szerintem soha..csak idővel lesznek dolgok amik háttérbe szorítják.

aztán néha-néha feltör..először gyakrabban,aztán egyre inkább kopik..de ott lesz.

2012. dec. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!