Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Edesanyam klimaxol, es gyakran...

Edesanyam klimaxol, es gyakran elviselhetetlen a viselkedese. Mit tehetnek azert, hogy jobb legyen a helyzet?

Figyelt kérdés
Kb. fel, max. 1 eve kezdodott nala. Eleinte meg eleg volt annyi, hogy raszoltam, hogy pl. nem illik vmit csinalni. Miutan szoltam, eszrevette magat, es 1-2 napig normal emberi keretek kozott elt. De az utobbi honapokban teljesen katasztrofalis. Pl. ha jon hozzank a baratom, akkor is bugyi nelkul, nagyon vekony anyagu pizsamaban jarkal a lakasban, ami elegge atlatszik. Ha szolok neki, hogy legalabb vegyen fel egy kontost, akkor elkezd kiabalni, hogy en nem engedek neki elletteret, illetve hogy en a tini lazado koromban elek, es ne kossek bele. Masik gyakori pelda, hogy en altalaban koran lefekszem aludni, mert 5 korul kelek reggel, es amikor el szeretnek aludni, akkor elkezdi ''elvezni az eletet''. A vekony falaknak koszonhetoen minden athallatszik a szobamba. Ilyenkor ha szolok neki, hogy legyenek szivesek halkabban, akkor utana napokig ezt bosszulja meg, pl. a ruhaimat eldugja a szennyestarto aljara, hogy ne tudjak tiszta ruhat felvenni, odaadja a kutyamnak azokat az eteleket a hutobol, amiket magamnak vettem (kulon vasarolunk, mert egyszer megsertodott, hogy nekem mas az izlesem az etelek teren), stb. Vannak regebbi problemak is, bar azok inkabb a feledekenyseg miatt, hogy pl. nem huzza le maga utan a wc-t, egve hagyja a villanyokat, nem zarja el a csapokat..
2011. nov. 29. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ideje külön költöznöd ezek alapján.... Nem sokat tudsz vele mit csinálni...
2011. nov. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező, ez NEM KLÍMAX, semmi köze hozzá. Erre fogni tudatlanság és felelőtlenség. Forduljatok orvoshoz, a feledékenység sokféle problémára utalhat, a többi is lehet ezzel összefüggésben.


Viszont egy dolgot ne felejts el: ő van otthon, nem a barátaid. Tehát amennyiben beszámítható (majd az orvos eldöntei), nagyjából azt csinál, amit akar.

2011. nov. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Van munkahelye, es ott teljesen jol viselkedik. A munkatarsnojevel nagyon jo a kapcsolatom, es tole tudom. Nem tudom miert, de csak itthon viselkedik igy.

A klimaxot nem en talaltam ki, hanem o mondta magarol. Kijelentette egyik vacsora alkalmaval, hogy o most kezdett klimaxolni...

2011. nov. 29. 17:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Ennek a viselkedésnek tényleg nincs köze a klimaxhoz...

Én is csak azt tudom tanácsolni, hogy költözz el.

2011. nov. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1-2 évtized alattt túl lesz, vagy nem.
2011. nov. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hú, az enyém pont ilyen volt (mínusz a megbosszulós rész meg az azutáni dolgok), de amúgy mintha az enyémről írtad volna… Figyelj, ez tényleg a klimax lesz és el fog múlni, csak addig nagyon rossz, de ez max 2 évig tart. Kitartás!
2011. dec. 1. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!