Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kiderükne a fiadról/lányodr...

Ha kiderükne a fiadról/lányodról hogy a saját neméhez vonzódik, kitagadnád?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 21:28
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
no
2011. nov. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
96%
Az a szülő akiben ez a gondolat akár csak pár másodpercig is felmerül, méltatlan arra hogy szülőnek nevezze magát.
2011. nov. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
83%
Nem, de megkérném, hogy ezt ne "reklámozza", és nagyon figyelmes, óvatos legyen a párválasztásnál.
2011. nov. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
78%

Csatlakozom azokhoz akik szerint, ha valakiben a kitagadás gondolata felmerül az méltatlan arra, hogy szülőnek nevezze magát...


Szvsz nem a természet babrál ki azzal az emberrel aki melegnek szülik -könnyű arra fogni. haha- hanem a társadalom. Jó eséllyel tönkre tudja tenni az embert, pláne, ha még a faterja is idiot.


Sok értelmes ember meleg, ez nincs összefüggésben semmivel.. Régen is voltak melegek, ma pedig demokrácia van, erre ideje megérnie a társadalomnak (végülis mi Magyarok akartuk ezt annyira :)) ) arra, hogy képes legyen demokráciában élni, nem csak vegetálni. Ehez pedig az is hozzátartozik, hogy elfogadjuk a másik embert olyannak amilyen!


A kérdésre válaszolva pedig: Nem tagadnám ki.... Igazából családban is sok hülye van akik össze-vissza beszélnek hülyeségeket elbagatelizálba a problémát közben meg röhögnek azon milyen viccesek xD A kedvencem az mikor aszondják, hogy, ha a fiam meleg lesz nem szabad elejtenem a szappant mert... Könyörgöm xD Az már családon belüli szexualitás lenne :D A saját anyámat pl nem nézem ilyen szemmel.... gondolom a fiam se nézne engem, kivéve, ha nem aberrált is mellé.

2011. nov. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 Zenon ***** válasza:
22%

Nekem nincs gyerekem.

Ha kiderülne,nem tagadnám ki.Természetesen nem.

De belül csalódnék benne,és magamban,hogy ilyen a gyerekem.

Elítélem a gusztustalan ,,ratyikat".

Bocsi,de nekem ez a normális.Hogy másnak nem, az szerintem gáz.

2011. nov. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
45%

Utsó: Hány éves? Eléggé látszik, hogy végletekben gondolkodsz, fekete/fehérnek fogsz fel mindent. Ehez persze jogod van, de nem tartom túl értelmesnek, mivel semmi sem úgy van -az esetek többségében- ahogyan azt gondolod. Meg az, hogy meleg-e vagy sem, beláthatod, hogy marhára nem fontos :)


Amúgy neked semmi sem 'normális'. Az, amit te most 'normális' vélsz, azt a társadalom verte beléd, épp ezért nem is nevezném normálisnak, sokkal inkább abnormálisnak ;)


Ezt ki kell nőni, de mondom nem tudom hány éves vagy... Én max akkor csalódnék a fiamban, ha olyanná válna mint a norvég mészárló :) De akkor nagyot mert akkor tényleg elrontottam valamit... A szexuális hovatartozás viszont más téma.


És, ha már egyszer apa leszek, szeretném, ha a fiam félelem nélkül elmondana nekem mindent, ne féljen elmondani, hogy meleg, mert esetleg -jogosan- úgy véli, hogy ettől én lenézném őt. Semmi okom sincs rá... Meg persze másnak se.

2011. nov. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
28%

"De belül csalódnék benne,és magamban,hogy ilyen a gyerekem.

Elítélem a gusztustalan ,,ratyikat"


És ez sokkal jobb lenne, ugye? Belülről őrölne a saját besarkultságod... Ahogy egy doktor mondta egyik ismerősömnek: a saját elméje a börtöne.

2011. nov. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
91%

69%-os, én is mindig hasonlókat mondok, és szerintem sokan nem értik.


De bennem is ez a félelem van. Nem az, hogy mi van, ha a gyerekem meleg lesz. Az nem érdekel. Akkor törne össze bennem egy világ, ha nem merné elmondani, mert azt hinné, egy szűkagyú p-csa vagyok.

2011. nov. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
ne tagadd ki!
2011. nov. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
91%

Nincs gyermekem,de soha nem tenném meg ezt vele.Akkor szégyellném magam,ha mondjuk más előbb tudná meg mint én,mert nem merte nekem elmondani.Nem lenne kevesebb a szememben,és nem is poénkodnék ezzel az ő kárára.

Az a baj ebben az országban,hogy az emberek többsége túl hamar ítélkezik (legtöbbször jogtalanul) mások felett,ahelyett,hogy kicsit az magukba néznének és a másik ember bőrébe képzelnék magukat egy kis időre.Érdekes módon az ókori Rómában és a Görögöknél ezt nem tartották furcsa dolognak és nem üldözték,ami azt bizonyítja,hogy felvilágosultabbak voltak,mint a mi úgynevezett fejlett társadalmunk.

És egyet értek azzal a válaszolóval,aki azt írta,hogy az nem nevezheti magát szülőnek akinek ez a gondolat egyáltalán megfordul a fejében.

2011. nov. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!