Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kiderükne a fiadról/lányodr...

Ha kiderükne a fiadról/lányodról hogy a saját neméhez vonzódik, kitagadnád?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 21:28
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Bár még nincs gyerekem, de úgy ismerem magamat, hogy nem tagadnám ki. Nyilván rögtön felmerülne bennem, hogy ezáltal az unoka kérdés egy kicsit nehézkessé válna, de ma már vannak lehetőségek. örökbefogadás stb.
2011. nov. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

"ma már vannak lehetőségek. örökbefogadás stb."


Persze, csak nem a melegeknek :D

2011. nov. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
86%

Azért megnézném azokat a hú de melegellenes embereket itt, mit szólnának, ha egyszer csak hazamennek, és a fiuk ott lógna egy kötélen, mert a saját családja mentális beteget csinált belőle... sajnos elő-előfordul ez a forgatókönyv! Vajon tényleg ott állnának és megdörzsölnék a kezüket, hogy "na végre, meghalt ez a kis ratyi"?


És szerintük ez a normális? :(


egy biszex fiú

2011. nov. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

"69%-os, én is mindig hasonlókat mondok, és szerintem sokan nem értik."

Hát biztos van aki nem érti, lehet nem is az ő hibája, mert lehet neki túl értelmetlenül írok, stb.. Előfordul.


Utsó: Biztos vannak emberek akik így gondolják, itt neten ez még jobban előtérbe is kerül.


Amúgy nekem is derült már ki ismerősömről, barátomról, hogy meleg...mégse krt meg azonnal és nem is fogdosta a seggem... Persze ezekkel jó viccelődni, de, ha komolyan nézed a kérdést akkor a meleg ugyanolyan mint a hetero emberek... nem fog ok nélkül rámmozdulni xD Elfogadja, hogy én nem vagyok meleg és a hétköznapok ugyanúgy telnek mint elötte...


Amúgy kicsit rajtad is áll felkötöd-e magad emiatt, de az aláírom, hogy elég kegyetlenek tudnak lenni az emberek.

2011. nov. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
NEM! Nálam talán a kitagadást egyedül azzal érdemelné ki a gyerekem, ha szándékosan az életemre törne, fizikailag. Bár még ebben sem vagyok biztos, de talán ennél az esetnél gondolkoznék el rajta.
2011. nov. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem tagadnám ki! A gyerekem, a másik pedig, hogy erről nem tehet, ez nem olyan, amit befolyásolni lehet, max. ideig-óráig.
2011. nov. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy tagadnám ki.
2011. nov. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
84%

Az a szülő akiben ez a gondolat akár csak pár másodpercig is felmerül, méltatlan arra hogy szülőnek nevezze magát.


Teljesen egyet értek. Aki kitagadja emiatt a gyerekét, saját magát rúgja p.csán. Én hálát adnék a sorsnak, hogy "csak" ennyi a probléma és nem azt jelenti be, hogy halálos beteg.

2011. dec. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Dehogyis!!

Elég bunkó lehet, akinek ilyen ostobaság eszébe jut.

2011. dec. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Miért kérded kérdező? Ebben a cipőben jársz? Nekem a testvérem fiáról derült ki, és a nővérem nem tud neki "megbocsátani" immár másfél éve. A sógorom meg még nem is tudja.. Nem merik neki elmondani.
2011. dec. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!