Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Félek, hogy...

Mit csináljak? Félek, hogy valami súlyos dolog történt. 20/F

Figyelt kérdés

A húgom mostanában csak úgy szótlanul és szomorúan oda ül mellém és átölel meg odabújik.


Amikor megkérdezem tőle ,hogy történt-e valami baj akkor azt mondja ,hogy nem de látom rajta ,hogy szomorú.


2011. nov. 30. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
szted mi honnan fogjuk tudni h mi történt vele?
2011. nov. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
valahogy szedd ki belőle, hogy mi a baja, ne hagyd annyiban a dolgot, szerintem ő is elakarja mondani, csak nem bírja
2011. nov. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem ,hogy mi történt vele.
2011. nov. 30. 19:34
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha ő nem akarja elmondani, és szerinted tényleg van valami amiről nem mert beszélni esetleg, akkor próbálj meg "spontán" módon érdeklődni a barátainál. Hátha megtudsz valamit.

Amúgy az is lehet, hogy kevesebbet vagy otthon mint régebben, és szimplán ennyire megviseli, mert hiányzol neki.

2011. nov. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

Lehet hogy tényleg nincs, tudod a lányok lelkisebbek, és sokszor vágynak arra hogy átöleljenek valakit. Az én bátyjám sajna nem bújós, de én is örültem volna kamaszkoromban ha oda bujhattam volna hozzá.

De te ismered, ha úgy látod hogy van valami akkor beszélj vele, foglalkozz vele sokat, hátha megniylik jobban és elárulja.

2011. nov. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hát most én is igen szomorú lettem, hogy így le lettem pontozva. (én voltam a második)
2011. nov. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hány éves a lányzó?

Ha odabújik ne utasísd el semmiképpen, hanem öleld vissza. Lehet, hogy csak szeretethiánya van főleg ha kamaszodik.

2011. nov. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le.
2011. nov. 30. 19:53
 9/11 A kérdező kommentje:
16 éves.
2011. nov. 30. 19:53
 10/11 anonim válasza:
Próbáld meg visszafelé, mint a barkochbában. Lehet, hogy az előttem szólók között ott az igazság, hogy szeretethiánya van a testvérednek és ezért bújik hozzád. Ha pedig lelki gondja van és nem mondja el magától, akkor a jelekből próbáld kitalálni. Ellenőrző füzetből, szoc. kapcsolatból és kérdezz rá. Az én tesómnak például furcsa szokása, ha nem tud elaludni, fél óránként wc-re jár mondván, hogy dolga van. Mondtam neki hogy nem igaz, sztem a kórházban összeszedted ezt a kényszeres cselekvést, mert nem tudtál elaludni az osztályon a gyerekektől. Eltaláltam, rögtön abbahagyta! nyugodtan fekszik ágyba. :))
2011. nov. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!