Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 éves új életet kezdeni,...

25 éves új életet kezdeni, így hogyan?

Figyelt kérdés

Párommal 3 éve vagyunk együtt, együtt is élünk. Neki van két gyereke, a kisebb gyakrabban van itt, a nagyobb ritkábban. Közösen építkezünk, tervezzük a jövőt. Egyikünk sem az a túl nyitott ember, szűk baráti körünk van, közös hobbink, amit együtt csinálunk heti több nap is, nyáron hetekig. És nagyon sokáig rajtam volt a rózsaszín szemüveg.

Mire feleszméltem, hogy még sem jó. Én nagyon családcentrikus vagyok, fontosak a testvéreim, szüleim. Ő neki abszolut nem. A családi eseményekre eddig 3 év alatt jó ha 5ször eljött, anyukám 50. szülinapján nem köszönt szinte senkinek, leült a sarokba telefonozni, nekem égett az arcom, de pl tesóm esküvőjére nem jött el, mert nem volt kedve. De én mindig menjek az anyukájához velük, a gyerekeivel együtt, ha összeadnám vagy 350 napot töltöttem a kisebb gyerekével... Idén kétszer kórházban voltam, egyszer előjegyzett műtétre, de elötte két nappal a lázas beteg gyereket áthozta, mert úgy volt kedve. A másik alkalommal kórházba vittek nagy fájdalmakkal, de még este elalvás előtt sem jött be hogy valami ruhát,fogkefét hozzon, mert fájt a feje (taxival is jöhetett volna, ha tényleg akart volna). Ezeket mind átbeszéltük, adtam egy esélyt neki, azt mondta nyit a családom felé, változtat a hozzáállásán.

Valamiben volt is előrelépés, de aztán ugyanaz mint volt.

És ami a legrosszabb, hogy ezek a tüskék örökre bennem maradtak.


Ha elhagynám, kitudja mikor állnék talpra, egyedül nem tudnék egy albérletet fenntartani, kb hetente összefutnánk a közös hobbi miatt, és mikor lenne párom, és siratom az álmom, hogy fiatalon anyuka legyek (a saját gyerekeimé).


Ki kezdene új életet?


2011. dec. 1. 17:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Tehát inkább leszel fiatalon anyuka egy megbízhatatlan ember mellett boldogtalanul? Congrats.
2011. dec. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Talán én? válasza:
87%
én
2011. dec. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
én is
2011. dec. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is. Ha 35 lennél, már meggondolnám, de így! Már részben anyuka is vagy, ott a 2 porontya!:D Egyáltalán 2 gyerek mellé be tud majd vállalni egy 3.-at? Nemhogy 4.-et! Sok itt a hiba, amint írod, tetézi az is, hogy egy kétgyermekes kapcsolat is már becsődölt, annak is komoly oka kell legyen...
2011. dec. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

úgy írod, mintha a 25 az olyan hű de nagy kor volna

én januárban leszek annyi, és remélem nem leszek ilyen reményvesztett ember

még qrvára fiatalnak kéne érezned magad!

nem azt mondom, hogy kezdj el miniben diszkóba járni, és részegen feküdj össze mindenkivel, csak azt, hogy ez nagyon nem az a kor, amikor bele kéne törődni egy ilyen kapcsolatba, mint a tiéd, és benne poshadni életed végéig (ami a statisztikák szerint kb. még 50 év...)

2011. dec. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked össz-vissz ennyi az álmod, hogy fiatal anyuka legyél? Picit gondold tovább...
2011. dec. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem ez az álmom össz-vissz, de a szakmámhoz kapcsolódóan kitaláltam egy jó vállalkozást, remélem beindul, ez is álmom, illetve aktívan sportolok, versenyzem, itt is sikeres szeretnék lenni.
2011. dec. 1. 17:36
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

25 évesen nem vagy lecsúszva semmiről.

És pláne nem vagy rákényszerítve, hogy egy ilyen ember mellett éld le az életedet!

2011. dec. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem így értettem. Anyuka bármikor lehetsz, de azután? Szerinted erre az emberre számíthatsz majd, ha segítség kell a gyerekek körül, ő lesz a megfelelő példakép a kicsiknek, ilyen csalàdra vágysz, ahol a férfi mindenből kivonja magát? Vagy inkább kivárod azt a férfit, akivel jobban összeillenél, akire számíthatsz, ha szüksêged van rá?
2011. dec. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy 25 éves vagy. Ha nem akarsz még több tüskét és még több égést, akkor még most szakíts vele, amíg nincsen babád, mert utána, 1-2 gyerekkel harminc körül még nehezebb lesz. Nekem is az volt az álmom, hogy fiatalon anya legyek. Én 24 vagyok, másfél éve van párom, most diplomáztam le, még mindketten otthon lakunk, mert sokkal olcsóbb és nekem sajnos még állásom sincs. Nyilván nem fogok most gyereket szülni csak azért, mert nagyon szeretnék. Valamit valamiért.
2011. dec. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!