Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit éreznél, gondolnál ha a...

Mit éreznél, gondolnál ha a férjedet gyalog hazakísérné egy kolléganője?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 10:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Azt, hogy mennyire gáz, hogy vannak ilyen nők, akik esetében nyoma nincs a nőiességnek... ő kísér haza egy pasit? Szánalmas.
2011. dec. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%

Lemennék eléjük, és megkérdezném a nőt, hogy beszállna-e harmadiknak az éjszaka.


Szerintem ezzel sikerülne elriasztani, akármi is legyen a szándéka :))))

2011. dec. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
És ha azt mondja, hogy beszállna? :D
2011. dec. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért ekkora probléma? Talán volt valamilyen megbeszélnivalójuk vagy bármi más. Ilyesmin soha nem problémáztam.
2011. dec. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Van ahol a hazakísérés is kimeríti a megcsalást?
2011. dec. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%
Ez csak a zöld szemű szörny, ha arra gondolsz hogy mi van ha esetleg a párod megcsal, akkor nem bízol eléggé benne. Így meg szerintem nem érdemes kapcsolatot fenntartani!
2011. dec. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%

Első vagyok ismét: jól lepontoztatok.

Mindezt pedig úgy írtam, hogy voltam már harmadik. És nem bántam meg. :) De odáig nem süllyednék, hogy én teperjek miatta.

Az meg, aki semmi másra nem gondol, csak kollegiális viszonyra? Majd kapcsol, ha egyértelműbbek lesznek a jelek.

2011. dec. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik kissé szófosásos barátnőm is el szokta kísérni a férjemet, ha összefutnak. A férjem túl udvarias, hogy lelője, így végre valaki végighallgatja :)


A kolleganőnek egyébként mennyire esik útba a ti lakhelyetek? Lehet magányos és örül, hogy valakivel tud dumálni.

2011. dec. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

Ha útbeesik kisérje.


Bár meglepődnék,mert párom egyben munkatársam is,mindig együtt jövünk-megyünk.

2011. dec. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%
Én bíznék a férjemben. Vagy ahogy az egyik hozzászóló írta megkérdezném bezsállna-e 3.nak;)
2011. dec. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!