Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit éreznél, gondolnál ha a...

Mit éreznél, gondolnál ha a férjedet gyalog hazakísérné egy kolléganője?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 10:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem, ha megcsalna, nem mutogatná neked még akaratlanul sem a csajt. Ne aggódj, szerintem!
2011. dec. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy arrafelé lakik a kolléganő is és nem mert egyedül hazamenni, lehet, hogy volt már dolga valami rossz alakkal. Vagy csak egyszerűen meg akart beszélni valamit a férjeddel. Gondolom, ha a férjed akarna tőle valamit, vagy lenne köztük valami, nem engedné, hogy kisérgesse, mert nyilván tudja, hogy látod te is őket. Addig örülj, amig nem titkolózik. Amúgy meg egyszerűen kérdezd meg a férjedet finoman (nem letámadóan), csak érdeklődöen, hogy "láttam, hogy XY kolléganőddel jöttél hazafelé, nocsak, ő is errefelé lakik?" vagy valami hasonló. Tehát ne támadd le.
2011. dec. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
86%
Ha majd én kisérném a kollégàmat, akkor az én férjemet is kisérheti a kolléganõje.
2011. dec. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Valaki írta,hogy túl udvarias a férje,hogy lerázza aszófosásos nőt.Na,az enyém is ilyen.Mindenkit udvariasan végighallgat...És nem merne szólni, hogy ne kísérje haza, az biztos.Lehet, hogy a tied is ilyen,kérdező,nem akarja leállítani,visszautasítani"udvariasságból"

Azért én szemmel tartanám őket!

2011. dec. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Miután én csak a férfiakkal jövök ki, ergo csak férfi barátaim vannak, a párom is ugyanúgy kísérgethetné (ha lenne) a női barátnőit, mint én a férfi barátaimat.

Az még nem megcsalás ha a haverokkal beülök a burger kingbe egy forrócsokira, aztán hazakísérem némelyiket, miután útbaesnek hazafelé...

Kapu előtt kézfogás, és nyomás haza.


Valószínű a férjednek volt valami megbeszélnivalója a kolléganővel, esetleg útbaestetek a nőnek valahová.

Ha kavarnának, akkor úgy intéznék hogy véletlenül se lásd meg őket, nemhogy még az orrod előtt...

2011. dec. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
Biztos nem csalt meg ha megcsalt volna akkor nem kockáztatná azt h meglásd a kolléganőjével hazamenni.
2011. dec. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Kivéve ,ha pont az az szándéka,hogy végre lebukjon:((
2011. dec. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!