Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tipp? MIt mondjak...

Mit tegyek? Tipp? MIt mondjak neki ha keres, hogyan mondjam el neki? El vagyok keseredve

Figyelt kérdés

Tudom nem családi téma, de a szex szerelem rovatban tudom hogy 1.vagy senkisem válaszol majd 2.kigúnyolnak.

Hatalmas nagy problémám van, biztosan zavarosnak és viccesnek fog tünni én viszont nagyon szenvedek tőle, és fogalmam sincs mitévő legyek.



19éves lány vagyok. Most van egy kapcsolatom, több mint 8hónapja vagyunk együtt.

Az elején minden pengén indult, ugy éreztem igen végre szerelmes vagyok, ez igazi érzés és nem fellángolás.

Annyira odáig voltam, hogy amikor füllentett egy társkeresős regisztrációja miatt igaz nehezen, de megbocsájtottam neki (nem csalt meg) és őrülten fájt belül minden kisebb füllentése tudtam hogy Ő kell!



Nos... ugyéreztem eltudom dönteni hogy mi a fellángolás és mi az igaz szerelem. Ez előtt volt még 1-2 kapcsolatom mind rövid volt, csak az előző pasim vette el a szüzességem, de utólag rájöttem nála is csak fellángoltam. Nehezen tudtam szakítani vele, érzelmileg zsarolt, fenyegetett de léptem, ma már érzem jól döntöttem.



Azthittem sosem fogom végigjárni ezt az utat, most ismét ittvagyok, a fiú akiért odavoltam....és még ugye mostis járok vele ( a társkeresős akiről az előbb is irtam )

Nos az elején ugyéreztem minden jó, mára azonban valami nem oké. Nem hiányzik már 4napja nem láttam, de nem hiányzik. Nem vágyom a közelségére, a csókjára, mindig veszekszek vele...ugy érzem már nem tudom nő lenni mellette, mintha 2külön emberré váltunk volna, nem érzem hogy igen hosszú távon jólenne vele. Egyszerűen semmi másra nem gondolok csak arra hogy kiszerettem belőle és szakítani lenne a legjobb. Mondtam neki felkapta a vizet, vádolt. Bár számítottam a reakciójára megsajnálom. Mert furdal a lelkiismeret...és viccesen hangzik, de életemben először félek, félek attól hogy ki mit mondd majd rólam. Hogy anyámék r*bancnak fognak tartani mert megint szakítok, félek hogy mennyi ellenséget fogok ezzel szerezni. És félek hogy nem-e bánom majd meg, hogy ha mással kezd el járni nem-e leszek féltékeny, hogy mi lesz velem....


Nemtudom mit tegyek, sosem érdekelt mások véleménye, de most érzem hogy nem tudok boldog lenni, nem megy ez az egész, és nem hiszem hogy egy darabig akarnék uj kapcsolatot. De egyszerűen nem vágyom pasira, ketrecben érzem magam, úgy érzem fiatal vagyok még ehhez, nekem ez sok.


Nemtudom mit tegyek, félek lépni. Napok óta agonizálok, d enemtudok dönteni. Félek ki mit gondol majd rólam, és nemtudom jól döntenék-e.


Teljesen magam alatt vagyok, sajnálom a fiút is...de ugy érzem nagyon sok minden zavar benne, tudom nem vagyok tökéletes, de elöjöttek a hibái amike trégen elnéztem ma már nemtudom...


2011. dec. 3. 13:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem szakíts a többiek véleményét kakild le !
2011. dec. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Csak annyi van, hogy elkezdődtek a szürke hétköznapok...

Az elején a szerelem lángol, tombolnak a hormonok, mindig ő a csodás, a tökéletes, minden szembejövőben őt látod, elepedsz, ha öt percenként nem hív.

Aztán kezd csitulni ez a hormonális szélvihar, és már nem tisztán csak a test játéka marad, előtérbe kerül a gondolkodás is.

Mondhatni felszállt a rózsaszín köd.


Ez pedig minden esetben, minden fiú mellett be fog következni. Vagy előbb, vagy később...


Neked az kéne, hogy mindig azt az izgalmat és feszültséget érezd, amit az első héten. De ez nem működik egy kiegyensúlyozott kapcsolatban.


Általában az ilyen csajok kötnek ki egy olyan kur.vapecér mellett, aki kiszámíthatatlan, félrelép, netán időnként megcsapkodja őket. AkiÉRT küzdeni kell, akiVEL küzdeni kell, aki mellett sose tudni, mit hoz a holnap.

Nem szemétségből írom, hanem azért, mert ezek tények.


Vagy megtanulod élvezni, hogy van egy stabil, biztonságos, kiegyensúlyozott kapcsolatod - vagy keresel idővel egy olyan pasit, akivel ezt a szélviharos-izgalmas-küzdelmes érzést kell állandóan megtapasztalnod.


Gondolkodj!

2011. dec. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Tényleg szakíts! Azt az egy érvet tudod felhozni "mellette",hogy mit szólnak mások. Ne azzal törődj, ha egyszer nem vagy boldog-és ezt mások is látják rajtad. Fiatal vagy, független,lépj tovább!
2011. dec. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is jobb ha szakítasz,ha már nem érzed jól magadat ebben a kapcsolatban.Nem hinném,hogy a szüleid emiatt r*bancnak néznének,hiszen nem arról van szó,hogy minden héten másik pasit viszel haza.Más kívülálló személyeknek meg semmi köze hozzá,hogy te mit csinálsz.Nem kínozhatod magadat egy rossz kapcsolatban csak azért,mert félsz az emberek reakciójától.Itt a te életedről,a te boldogságodról van szó és ezekben a dolgokban csak te hozhatod meg a döntést,úgy ahogy helyesnek látod.
2011. dec. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!!!

Ha szakítasz vele és lesz valakije biztosan féltékeny leszel hiszen megszoktad bár már egészen biztos hogy nem szereted.

Ha lesz valakije akkor tudni fogod hogy ő nem az volt akit neked szántak.Ne érdekeljen mások véleménye mert ez a te életed és mások nem tudhatják hogy mit érzel és mi a jó neked ezt csak te tudhatod.Ha valaki megkérdezi miért szakítottál akkor csak szimplán annyit kell válaszolnod hogy azt hittem ő az igazi de tévedtem ő még nem az akire vártam.Ha végképp nem tudod mit csinálj akkor kérj szünetet gondold át és tisztázd magadban a dolgot.

2011. dec. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

msnen elmondtam neki mindent, eljátszotta a tipikusat hogy ő nem érti mivan...és hogy tudja hogy szeretem. nagyon mérges lettem hogy erőszakoskodott, levettem mindent fb-ről és msnről is.


Nem tudom miért fáj mégis:S

2011. dec. 3. 14:00
 7/11 anonim ***** válasza:

Ja és könyörgöm ne beszéljünk már tényekről mert nincs itt szó semmiféle tényekről csak a szubjektív véleményedről.

És nem csak a kurv@pecér pasikért lehet küzdeni minden nap vannak olyanok is akik minden nap kihívások elé állítanak.Minden egyes nap harcolni egymásért és úgy nem laposodik el a kapcsolat.És a harcolás alatt nem a félrelépést értem...

2011. dec. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

utolsó... nem akarok harcolni, nem vágyom rá. Nem is akarom megoldani a dolgokat.


És ami a legjobban zavar, hogy egyfolytában keres és győzköd és nem érti meg és nem fogja fel. Ez a nagy szerelem részéről? Hogy maga mellé kényszerít hogy Ő boldog legyen és csak az övé legyek örökké? EZ ÖNZŐSÉG

2011. dec. 3. 14:08
 9/11 A kérdező kommentje:
abba bele sem gondolod hogyha vele maradnék azt csak sajnálatból tenném? És nincs lelkiismeret furdalása hogy csak azt veszi előtérbe hogy Ő BOLDOG LEGYEN? Az én érzésem nem számít, mert ugy gondolja hogyha belémbeszéli vagy magához láncol az nekem jó
2011. dec. 3. 14:21
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt most nem az ő érzéseivel kell foglalkoznod hanem a sajátoddal.Zárd rövidre mond meg egyenesen hogy te már nem akarsz tőle semmit nem érzed azt a varázst mint az elején és ne kényszerítsen bele egy boldogtalan kapcsolatba.
2011. dec. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!