Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, titeket nem idegesít, ha...

Nők, titeket nem idegesít, ha a férfiak azt mondják, túlreagáltok valamit?

Figyelt kérdés
Másképp jár az agyunk, sokszor érzelmi alapon cselekszünk, ez természetes, de azt tapasztalom, hogy mi, nők, sokszor megkapjuk komoly helyzetekben is, hogy túlreagáljuk a dolgokat, hisztizünk. Ha a párod nyíltan flörtöl egy nővel és kiakadsz, túlreagálod, hiszen "nem vagytok egymáshoz nőve". Ha te flörtölnél egy férfival, a párod azt a tanácsot kapná, hogy hagyjon el rögtön. Ha valamit igazságtalannak tartasz, túlságosan hisztérika vagy, ha te teszel igazságtalanságot, egy szemét nőszemély vagy. Ha meghal a háziállatod, túlreagálod, mert biztos, hogy egy magányos szingliként élsz. Ti nem kaptátok ezeket még meg? Nem csak olvasom, de látom is a környezetemben ezt a fajta felfogást. Legtöbbször férfiak szeretik ezt előszeretettel mondogatni, mintha nem akarnák, hogy legyenek érzéseink.
2011. nov. 28. 20:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Nem, mert igazuk van. :)
2011. nov. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%

Jól látod kedves Kérdező!

Ha valamibe nem sz@runk bele, akkor az már is túl van reagálva. ezeknek guminő kellene. Ők is jobban járnának, és mi nők is...

2011. nov. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szerintem vannak helyzetek, ahol igazuk van, de a hűtlenség, kapcsolatok minősége, egymásra való odafigyelés terén sokszor olyankor is ezzel tudnak támadni, mikor ugyanebben a helyzetben ők már fel lennének dúlva.
2011. nov. 28. 20:42
 4/14 wartburg353s ***** válasza:
69%
De idegesít, akkor úgy érzem, nem érti, hogy ez igenis fontos dolog. Szerencsére meg szokott hallgatni, ha elmondom neki, miért fontos ez, és próbál megérteni. De átérezni természetesen nem tudja ezeket a dolgokat, viszont az is elég nekem, hogy legalább kíváncsi rá.
2011. nov. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én inkább azt kapom meg hogy nem veszem komolyan a dolgokat. De nem érdekel ki mit mond.
2011. nov. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
ha megkapod, hogy valamit túlreagálsz, akkor el kell rajta gondolkodni... az esetek egy részében úgyis rájössz, hogy tényleg :) persze vannak olyan esetek is, amikor ez nem igaz, akkor lehet tovább vitatkozni.
2011. nov. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nehezen, de én FÉRFIT találtam magamnak és nem egy kifogásgyárat, meg másbanhibakeresőt. Nem könnyű, de létezik még normális férfi! (Sőt, nő is!)
2011. nov. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
Én is mindenre azt kapom, hogy hisztizek. Én van, hogy hetekig azt hallgatom, hogy mennyire fááj a foga szegény barátomnak mert nő a bölcsességfoga és nagyon rossz és nagyon fáj szegénykémnek. Én amikor meg mertem említeni egyszer hogy elkezdett fájni a fogam akkor egyből rávágta hogy ne hisztizzek már.. Mondtam neki, hogy és amikor én azt hallgattam állandóan hogy neked fáj? Válasz: mert nekem tényleg fájt :DD Egyébként elmentem fogorvoshoz és gyökérkezelni kellett, szóval nem éppen kitaláltam mert nem volt jobb dolgom
2011. nov. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%

Nekem a férjem azt szokta mondani, amikor az igazamat próbàlom megvédeni, hogy ne is emlitsem, mert akkor õ ideges lesz, mert tehetetlennek érzi magàt. Ja és a végén én vagyok a hibàs. Mondom neki, dehàt kinek panaszkodjak, csak hallgasd meg, de nem kell belõle ügyet csinàlni. Ja persze, ha valami fàj neki, mindennap türelemmel kell hallgatnom reggeltõl-estig a nyafogàsàt.

Szerintem a férfiak a hisztisebbek nem mi nõk.

2011. nov. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem túlreagálod.
2011. nov. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!