Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a párom...

Mit csináljak ha a párom egész nap nem eszik, csak este 8kor mikor hazaér?

Figyelt kérdés

Ez megy hétfőtől péntekig, 12 órában dolgozik és nem eszik semmit, mert, hogy kajaszünetükben nem szeret enni, mert teli hassal rossz dolgozni. Évek óta ezt csinálja és nem hiszi el, hogy baja is lehet belőle. Már 10ezerszer elmondta, kértem, könyörögtem, kaját csomagoltam, de hiába :( Egyedül egy egy almát hajlandó elmajszolni. Hétvégén rendesen eszik velem, reggel délben este, meg nasizunk is, de azért mert akkor szabadnapja van. Kiborít...

28 éves


2011. dec. 4. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem minden ember szervezete működik egyformán. Van, akinek bőven elég napi két óra alvás pl.
2011. dec. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sovány?

Ha nem,akkor hagyd már békén.

engem is állandóan nyaggattak,de én meló közben nem tudtam enni.Otthon ettem este és kész,elvoltam igy,nem fogytam le,semmi.egy idő után már inkább azt hazudtam hogy eszek napközben,ugyse látták.

(azótab olyan melóm van,hogy szgép előtt unalom,nasi egész nap...eredménye is megvan,most meg a miért zabász egész nap megy)

2011. dec. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
csomagolj neki kaját,egy szenya a lekeményebb hajrában is bele kell hogy férjen.Irodai meló?Vagy gyár,szalag mellett?Szalagnál elhiszem,hogy nincs idő enni,ott kőkemény teljesítménybér van.
2011. dec. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

vendéglátós. amúgy köszi a válaszokat

nem sovány, pont jó, hétvégén igazából bepótolja

csak félek hogy lesz valami hátulütője később

2011. dec. 4. 19:42
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Nézd a TV-t.
2011. dec. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha vendéglátós, időnként azért csak csipeget valamit.

Egyébként felnőtt ember, eltudja dönteni éhes e? Nem kell ennyire aggódni.Mindent megpróbáltál, ezen ne vitatkozz vele.

2011. dec. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

Most te a párja vagy vagy az anyja szeretnél lenni? Hagyd békén, hadd dolgozzon úgy, ahogy szeret. Ha vendéglátós, akkor meg lehet, hogy be tud kapni ezt-azt.

De jó, hogy nincs nagyobb gondod!

2011. dec. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz. Én is 12 órázom és sosem eszek munka közben. 31 éves vagyok és makk egészséges.
2011. dec. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%

Most az előző válaszolóknak biztosan nem fog tetszeni az amit én mondok, de... szerintem ez nem jó felfogás, hogy most a párja vagy az anyja akarsz lenni, vagy hagyd, ő tudja mi kell neki, stb... Attól még nem lesz az anyja egyik fél a másiknak, hogy figyel rá.


Az én férjem hosszú éveken át ugyanezt tette, amit a te párod. Eleinte műszakban járt dolgozni, ha délelőttös volt, akkor 3 óra körül evett, meg vacsit, ha délutános, akkor délben, meg este majdnem 11-kor. Aztán munkahelyet váltott, reggel nem evett mielőtt elment, és csak este jött haza, így gyakorlatilag napi 1 étkezés maradt. Ez vagy 10 évig így volt. Állítólag nem volt éhes (meg persze biztos tényleg nem, ráállt erre a szervezete), viszont egyik pillanatról a másikra rosszul lett, rohammentő vitte a kórházba, hajszálon múlt minden. Kiderült, évek óta kezeletlen cukorbetegsége van, amiben a nem megfelelő táplálkozás szerepet játszott. Napi 5 alkalommal kellett volna ennie, hogy a betegség ne alakuljon ki, vagy legalábbis ne legyenek ennyire súlyos szövődményei. (az 5 mondjuk most sem megy neki, de az a 3-4, amit be tud tartani, azért sokat segít a dolgon)


Szóval, igenis figyelj rá, és próbáld meg valahogy megértetni vele, milyen súlyos következményei lehetnek, ha nem törődik magával.

2011. dec. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!