Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kezdek befordulni a sok...

Kezdek befordulni a sok egyedülléttől és az otthonüléstől. Egész nap sírnék és szomorú vagyok, mert nem történik semmi, a párom ha hazaér, akkor se velem törődik. Mit tegyek? Hogy lehet még 3 hónapot így átvészelni, h a babám ne vegye a kárát? 29km

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 09:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Veszélyeztetett vagy? Ha nem, akkor miért ülsz otthon? Ha igen, akkor hívj vendégeket, családot, barátokat.

A férjeddel pedig beszélj, ha nem mondasz neki semmit, akkor nem tudhatja mi a helyzet. Hétvégén menjetek el valohová, csinálj programot (ott a heted rá, hogy megszervezd) Utazzatok el 2 napra valami szép helyre, menjetek moziba, színházba.

2009. dec. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ő sajnos nem szeret társaságba járni. Nagyon unatkozom és agyalós lettem. De amint olvasom a mai kérdéseket, nem én vagyok az egyetlen. Lehet azt fogom csinálni, hogy megyek egyedül, ha ő nem partner benne.
2009. dec. 11. 09:44
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Feküdnöd kell? Vagy miért nem mozdulsz ki? Lehet otthon is egy csomó érdekes dolgot csinálni, de a kimozdulást ez sajnos nem nagyon tudja pótolni. Már a rendszeres lassú sétálgatás is jót tud tenni. Az viszont nem valami szép a párodtól, ha nem törődik veled! Kérdés az is, hogy ha hazajön, mivel foglalkozik... tovább jártatja az agyát a munkáján, hogy minél inkább hozzá tudjon járulni a fészeképítéshez, vagy elmegy a haverjaival sörözgetni, meccset nézni egy kocsmába? Esetleg hulla fáradt és eldől, amint hazaért? Akárhogy is, ÉRTETEK TE tehetsz a legtöbbet. Ne engedd, hogy ez az érzés elhatalmasodjék rajtad, ezernyi értelmes dolog van, amivel lekötheted magad, attól függően, hogy mennyire terhelheted magad. Egyet tilos: nekiülni sajnálni magad.
2009. dec. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő hétközben dolgozik, attól te még mehetsz. Mozgósítsd a barátokat, üljetek be valahová, menjetek úszni (az úgyis jót tesz) mozi, kiállítás. Ezeket mind csinálhatod napközben.
2009. dec. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Minek ülsz otthon ha nem muszáj?Ha megszületik a baba sem lesz más a helyzet,talán még többet fogsz otthon ülni,használd ki.Pároddal beszéltél erről?
2009. dec. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, miért nem mozdulsz ki? Írd le az okot, hogy jobban tudjunk segíteni. Nehogy megbolondulj a maradék időben! Amúgy most aktuális a karácsonyi készülődés, díszíts lakást, dekorálj. Olvasgass a neten, nézzél babás oldalakat, hogy mit fogsz venni, vagy ha megteheted, akkor vásárolj, valahol magadnak és a babádnak. Vannak a neten ingyen játékok, tetris stb., vagy vegyél könyvet/újságot, olvass, nézz filmeket(íratkozz be egy videótékába). Császkálj barátnőkkel, menj moziba, vagy találj ki csavargási célt. Írd meg, hogy van-e oka, hogy otthon kell maradnod.
2009. dec. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha a baba megszületik sokkal nehezebb lesz, főleg mikor már a baba nagyobb lesz jövő ősszel, télen. Sehova nem mered majd vinni az influenza miatt. Most ez van velem is, de át kell ezt az időszakot vészelni és kész.
2009. dec. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Persze, beszéltem. Azt mondta menjek ahová csak akarok, ő estére fáradt. Meg hétvégén is. Én arra vágytam volna, hogy a párommal kapcsolódjak ki, de sajnos ezt is egyedül kell megoldanom. Keresek vmi hobbyt, de ebben az időben nem lesz egyszerű...
2009. dec. 11. 09:56
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Tehát, akkor mehetsz bármerre :) Esetleg ha lenne kedved kismama tornára járni, akkor ott összeismerkedhetnél másokkal és még a tapasztalatokat is meg lehet beszélni. Én is 29 hetes vagyok, imádok nézelődni, akár a neten, akár az üzletekben. Olyan szép baba ruhák vannak és szoktam venni 1-1 darabot. Most császkálj, amíg lehet! Ha megszületik a baba, akkor 2 hétig nem nagyon mehetsz, csak levegőzni.
2009. dec. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Más is egyedül gondoskodik a kikapcsolódásáról, mert a párjának nincs kedve? Akkor csak én várok el túl sokat?
2009. dec. 11. 10:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!