Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám 1 hét alatt 4szer vert...

Apám 1 hét alatt 4szer vert meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Be lilult mind a két kezem és az orrom is vérzett, de már nem. Csak azért mert elhagytam a telefonom amit ÉN VETTEM.

Ilyenkor kinek lehet szólni?


14/L


2011. dec. 5. 19:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
93%

JAj, az ofő csak egy variacio a sok kozul! Mi nem tudhatjuk, miylen szemelyisegu emberek vannak korulotted, es kivel miylen viszonyban vagy! A fennallo lehetosegek kozul Neked kell valasztani, sajat hatáskörben! Csak LÉPJ!

Pl. huivd ezta szamot, es tedd fel nekik ugyanazt a kerdest, amit nekunk:

06-80-505-101


( [link]

2011. dec. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
78%

megmutatod a sérüléseket,és elmondod hogy apukád rendszeresen ver téged..Az osztályfőnököd megteszi a kellő lépéseket ez ügyben..

De kérdezhetek valamit?

Anyukád hol van??Ő miért nem segít?? Ő simán elnézi hogy apád megver??Ha őt is veri akkor miért nem kér ő is segítséget??Mi igaz ebből??

Tudod mit?? Írd meg nekem az iskolád címét,a tanárod nevét,és felhívom,beszélek vele én a nevedben..Felnőtt nő vagyok,és velem nem fognak kioktatóan beszélni..Ha kell elmegyek veled a rendőrségre is..

39/N

2011. dec. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
70%

Te barom! Gondolom nem direkt hagyta el a telefonját...

Bocsi kérdező nem tudom segíteni :S

2011. dec. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 .:Laci:. ***** válasza:
94%
megkérded az ofődet, hogy vonuljatok külön egy kicsit beszélgetni, elmondod mi volt, megmutatod a lila foltjaidat és a többit már ő intézi, te szépen elmész dokihoz(sztem sima háziorvos nem lesz elég) vetetsz egy látleletet azzal besétálsz a rendőrségre, ott is elmondod mi volt, tanú vallomást teszel és a többit már intézik neked.
2011. dec. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon okosak a hozzászólók. De arra egyik sem ad választ,hogy ha apukád megbüntetik,akkor hogyan tovább? Ki fog majd eltartani? Bemégy egy gyermekotthonba vagy mi lesz veled?

Az osztályfőnököddel beszélj,ő talán tud az apukáddal is beszélni.

2011. dec. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
93%
Kedves Utolso, rengeteg gyermek él egyszülős családban - jellemzően apa nelkul. Ez most masodlagos. Nem nyilatkozott eddig a kerdezo a csaladtagjairol, vannak-e. Igy ehhez még nem tudunk hozzászólni.
2011. dec. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
93%

"ha apukád megbüntetik,akkor hogyan tovább? Ki fog majd eltartani?"


Miből gondolod rögtön, hogy ha megbuntetik, akkor nem tudja eltartani?

Attól, hoyg pl. távolságtartási végzést kap, még köteles tartásdíjat fizetni.

2011. dec. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szolj anyudnak! CSaládtagoknak, hogy beszéljenek vele!


DE szólhatsz az osztály főnöködnek is, csak abból nem jössz jól ki ha csak apud él mert gyermek otthonba kerülhetsz! és oda meg nem akarsz kerülni gondolom :/

2011. dec. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
mindig ilyen volt apukád?
2011. dec. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Bíztos nem akarattal hagyta el a telefont. Még zsenikkel is történik ilyen.

Kérdező, mindenképp szolj vki felnőttnek.

2011. dec. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!