Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsot szeretnék kérni, ez...

Tanácsot szeretnék kérni, ez ügyben. Édesapámnak, hogy mondjam el, már nem egyedül élek, és született mégegy unokája, mit tegyek, mi volna a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
Édesapám erőszakos,alkoholista ember.Neki soha semmi,senki nem jó.Nekem már nem fáj amit velem tett,túl vagyok rajta,de testvéreim és anyám miatt,szeretnék hazajárni.Nem titkon,félve,mikor lép be.Két fiam is van,egy 8éves,és egy 10hónapos.Utóbbi létezéséről nem is tud,mert félünk.
2009. máj. 15. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Az én apám (is) egy se@@fej. Nos, csak azt tudom tanácsolni ahogy én kezelem a "kpacsolatunkat"

Valamennyire átérzem a problémát. Bár a félek részét nem igazán. Ugyan minek félnél. Mit tehet. Önálló felnőtt ember vagy. Nem vagy se a tulajdona, se az engedélye nem kell. Még ha ő ezt is érezteti veletek.

És sajnálom.

2009. máj. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Anyukádék nem tudnak menni hozzátok? Én inkább őket hívnám, nem én mennék. Vagy apukáddal is szeretnéd azért tartani valamennyire a kapcsolatot?
2009. máj. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tartod vele a kapcsolatot, nem szereted, mert nem érdemli meg, akkor minek megmondani neki? Ha már a gondolata is stresszel, hogy találkozz vele, akkor ne akard ezzel a stresszel a kicsi gyerekeidet is megismertetni. Ha valamilyen csoda folytán kigyógyulna az alkoholizmusból, még mindig ráérsz feléleszteni a kapcsolatot. Addig meg a többiek jöjjenek hozzátok.
2009. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!