Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a legtobb magyar...

Szerintetek a legtobb magyar kulfoldivel alapit csaladot, miutan elhagyta az orszagot vagy viszi magaval a csaladjat? Tenyleg ennyien hagyjak el az orszagot?

Figyelt kérdés
Tudom ilyen es olyan is van,de itt a ti velemenyetekre vagyok kivancsi,hogy vajon melyik lehet tulsulyban. Meg valami,nem reg voltam a kulugyminiszteriumban,rengeteg embert allt sorban, hogy hitelesitse az iratait. Nem tulzok 50-en tuti voltunk ott,es ez csak abban a fel oraban volt,amig ott voltam,kerdeztem az ugyintezot,hogy mindig ennyien vannak? Azt mondta,hogy ez meg istenes,ez csak 1 nap fel oraja! Tenyleg ennyien tavoznak? Tobb kerdest tettem fel,de gondoltam inkabb igy,mint tobb mini kerdessel.
2011. dec. 6. 10:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha kulfoldon elsz,akkor hol es a csaladod magyar?
2011. dec. 6. 10:54
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Ez nagyon jó kérdés, és engem is érdekel.


De hogy válaszoljak is.

Angliában szerintem alig találsz olyan magyart, aki angollal alapít családot, mert eléggé kinézik a bevándorlókat és nem is szívesen szólnak hozzájuk.


Az íreknél már más a szitu, ők jobban szeretik a friss vért.

2011. dec. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

En 10 eve ismertem meg a ferjemet (4 eve hazasodtunk) Amerikaban. New Yorkban tallakoztunk eloszor egy kisebb talalkozason. A ceg, ahol akkoriban dolgoztam sok helyre kikozvetitett engem es az akkori fonokomet. Neki voltam a tolmacsa. Ahhoz a ceghez, ahol mai napig jelenleg is dolgozik a ferjem, eleg surun mentunk. Mivel jol elbeszelgettunk es sok kozol volt bennunk igy egy kozos ebed alkalmaval (ceges) elhivott engem es a fonoknomet egy korbevezetesre a varos fobb pontjain. Elmentunk, eleg jol ereztuk magunkat, majd a fonokasszonyom eszre vette a 'szikrazast' koztunk es hazament a szallodaba 2 ora utan.

Eloszor mi amolyan tavkapcsoaltban eltunk. O tobbet jott Mo-ra, mint en mentem hozza. Tetszett neki a kultura, a fovaros, az ejszakai elet, az emberek kedvessege. Vegul kint telepedtunk le (3 eve) es en egy cseppet sem sajnalom.

Mo-n nottem fel, de nem hiszem, hogy ha ott maradtunk volna, akkor lenne jovokepunk. Jelenleg van, kozepkategoriasan elunk. Nincs hetelunk, mindenunk megvan es jol keresunk.

A gyereknevelesben pedig nem tudok meg nyilatkozni, mert jelenleg meg a pocakban vannak az ikrek. De a korhazi ellatassal (nem magan) en pl. megvagyok elegedve!

2011. dec. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én Hollandiában élek a magyar párommal.

Én itt azt látom, akik régebben jöttek ki, többségnek holland férje van, vagy Mo.-n ismerte meg, vagy ő volt itt turistaként és úgy. Régebben nem volt ilyen nagy a kivándorlási kedv, más élet is volt, nehezebb volt külföldre költözni.

Most már rengeteg magyar családot ismerek, akik együtt költöztek ki. Valahol gyerekkel, vagy csak egy pár. Olyan is volt, hogy szakítottak, de egy barátnőm van csak, aki mostanában (az elmúlt 3 évben) költözött ki, egyedül, és holland a pasija.

2011. dec. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk az a terv, hogy mire a 2 kicsink kb ovis korú lesz (másfél év van köztük), már nem akarunk itt élni, mert ellehetetlenítik az embert teljesen :/. Ha lehet, még hamarabb lelépünk. Magyarok vagyunk mindketten amúgy. Ismerősök között is már sokan máshol élnek, nem véletlenül.

Szomorú, de ez van.

2011. dec. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 4 évet éltem Londonban, tavasszal megyünk ki ismét, most úgy tűnik, végleg. A páromat kint ismertem meg, ő is magyar, ráadásul egy városban születtünk. Ő az akkori barátnőjével ment ki, de szakítottak fél év után, mert a lány kikacsingatott a kapcsolatból. Több kinti bevándorló ismerősöm van, teljesen vegyes, páromnak is volt előttem egy kínai barátnője, egy barátnőmnek spanyol barátja, és nagyon sok az indiai/arab férfi is, no meg pl. lengyelek is vannak szép számmal. Egy ismerősömnek arab férje van, 1 éve házasodtak össze, lett egy kisfiuk, és kiderült a férfiról, hogy otthon van családja... Olyan ismerőseim is van, akik családostól mentek ki Svédországba, egy másik Németországba. Az unokatestvérem is Németországban él már bő 10 éve, német felesége van. Egy jó barátnőm pedig Írországban van, ő kint ismerte meg a magyar párját, már házasok. Olyanról viszont nem tudok, aki bevándorló és angol párja lett kint. Szóval kérdésedre válaszolva: van ilyen is és olyan is. Van, aki már idősebb és családostul megy ki, van aki fiatalabb és egyedül. Aztán ahogy hozza az élet...
2011. dec. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

OFF


Az már sok más kérdés kapcsán is előjött, hogy aki európaiként arabbal kezd, az a mi mércénkkel csak sz.rul jár legtöbb esetben. Náluk ugye "nem gond" a több asszony :).

2011. dec. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos valószínűleg tényleg ilyen szar a helyzet :)

A párom most kapott egyelőre asszisztensi melót egy nemzetközi műszaki cégnél.

Még itthon leteszi a diplomát, aztán imádkozunk, hogy átvegyék őt valamelyik amerikai telephelyre...

2011. dec. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!