Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hazugságvizsgálatot...

Lehet hazugságvizsgálatot kérni pénzért? Ha igen, hol kell kérni?

Figyelt kérdés

A bátyám nem enged soha bulizni, apának meg azt mondta ,hogy ne engedjen ki a lakásból mert piáltam, ami nem igaz.

Ha nem engedelmeskedem a bátyámnak akkor megszorítja a karomat és úgy rángat hazáig.

Egyszer egy fiú barátom meg akart védeni, de a bátyám sokkal erősebb.


Apa mindig a bátyámnak hisz, szeretném valahogy bebizonyítani neki ,hogy amit a bátyám mond rólam az nem igaz.


17/L


2011. dec. 6. 16:42
 1/8 Problem? ***** válasza:
20%
Szcientológia egyház ingyen csinál neked csak szabadulni nem fogsz tőlük.
2011. dec. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hany eves a testvered?
2011. dec. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
22 éves
2011. dec. 6. 16:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
sokkal egyszerűbb, ha azt kéred, hogy szondáztassanak meg, vagy mutassák ki a véredből az alkoholt :)
2011. dec. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Az enyem is 22 es folyton apaskodik folottem,mert es csak 12 vagyok!!!:((((
2011. dec. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Sose értettem mit képzel egy báty magáról hogy gy viselkedik a testvérével...ha apád lenne még oké, de a tesód...áll ki magadért.
2011. dec. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Tegnap làttam a kérdésedet kiírva.. mért olyan helyre mész amit ö is ismer?

Ha meg meglàtod hívd ki a rendöröket.. Ha olyan helyen vagy ahol Te tartózkodhatsz, nem fogyasztottàl alkoholt stb akkor nem ràncigàlhat haza.. nem ö a gyàmod.

2011. dec. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mert oda jár a srác is akivel össze akarok jönni.
2011. dec. 6. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!